evde masajmasaj istanbul

Lise öğrencileri arasındaki yan bakma meselesi kanlı bitti, 2 yaralı

Durum, kent merkezi Sümer Mahallesi'ndeki Afyonkarahisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde meydana geldi.

Lise öğrencileri arasındaki yan bakma meselesi kanlı bitti, 2 yaralı
Editör: 15Haber
08 Ekim 2021 - 10:53

Durum, kent merkezi Sümer Mahallesi'ndeki Afyonkarahisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, okulda öğrenim gören ve tamamı yabancı uyruklu öğrencilerden oluşan 2 grup öğlen yemeği aralarında dışarı çıktı. Sami Çirtçi Ortaokulu'nun arkadaki sokağında karşılaşan iki grup aralarında tabi bakma meselesi yüzünden tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine iddiaya göre grup üyeleri bir birlerine bıçaklarla saldırdı. Yaşanan kavgada tanıdık olmayan uyruklu M.M.A. (15) sırtından bıçaklanarak, M.A.F. (18) ise darp sonucu yaralandı. Kavganın ardındaki öteki grup üyeleri ise kaçarak durum yerinden uzaklaştı. Olayın arkasında çevredekilerin haber vermesi ile durum yerine gelen ambulanslar yaralılar Afyonkarahisar Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak çare altına alındı.

Tartışma sonrası 5 birey gözaltına alındı

Kavga sonrası ihbar üzerine fazla sayıda polis durum yerine sevk edilirken, bölgeye gelen Afyonkarahisar İl Güvenlik Müdürlüğü'ne yan Asayiş ve Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri olaya karışan M.A.A.J. (16), A.J.M.A. (24), M.A.K.N. (17), M.A.A.A. (17) ve M.A.A.J. (14) isimli şüphelileri gözaltına aldı. Ekipler soruşturma kapsamında şüphelileri Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü'ne götürdü.

Kavganın çıktığı ortaokulda yemek yemek arasında olan küçük çocukların gözü önünde yaşanan kavgada büyük panik yaşanırken, öğrencileri öğretmenleri güçlükle sakinleştirdi.

Olayın ardından polis tarafından başlatılan tahlil devam ediyor.

Gökten Ceylan
 

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum