Libya Yüksek Mahkemesi Hukuk Dairesinden Yargıtay Başkanlığına ziyaret , ANKARA haberleri

Son Dakika ANKARA haberleri: Libya Yüksek Mahkemesi Hukuk Dairesi Yargıcı Mahmoud Maraja Mahmoud Abu Shaala başkanlığındaki heyet Yargıtay Başkanlığını ziyaret etti.

Libya Yüksek Mahkemesi Hukuk Dairesinden Yargıtay Başkanlığına ziyaret
, ANKARA haberleri
Editör: Derya Demir
30 Kasım 2022 - 18:33
Libya Yüksek Mahkemesi Hukuk Dairesinden Yargıtay Başkanlığına ziyaret , ANKARA haberleri, ANKARA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Libya Yüksek Mahkemesi Hukuk Dairesi Yargıcı Mahmoud Maraja Mahmoud Abu Shaala başkanlığındaki heyet Yargıtay Başkanlığını ziyaret etti.

Adalet Yönetimi ve İhtisas Mahkemeleri Uluslararası Eğitim Programı çerçevesinde Türkiye Adalet Akademisinin ev sahipliğinde ülkemize çalışma ziyareti gerçekleştiren Libya Yüksek Mahkemesi Hukuk Dairesi Yargıcı Mahmoud Maraja Mahmoud Abu Shaala ve beraberindeki heyet, bilgi ve deneyim paylaşımı ile işbirliğinin güçlendirilmesi amacıyla Yargıtay Başkanlığına ziyarette bulundu. Hukuk Genel Kurulu Salonu’nda, Yargıtay Genel Sekreteri Fevzi Yıldırım başkanlığında gerçekleştirilen kabulde; Libya Yüksek Mahkemesi hukuk, ceza ve idari daire yargıçları ile Türkiye Adalet Akademisi yetkilileri de yer aldı.
Libya Yüksek Mahkemesi Hukuk Dairesinden Yargıtay Başkanlığına ziyaret

Detaylı bir şekilde, Libya Yüksek Mahkemesi Hukuk Dairesinden Yargıtay Başkanlığına ziyaret , ANKARA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ANKARA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum