Lavanta kokulu hastane

Türkiye'nin ilk şehir hastanesi Yozgat Şehir Hastanesi'nin bahçesindeki lavantalar görsel bir şölen sunuyor.

Lavanta kokulu hastane
Editör: Derya Demir
08 Ağustos 2022 - 17:04
Lavanta kokulu hastane, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Türkiye'nin ilk şehir hastanesi Yozgat Şehir Hastanesi'nin bahçesindeki lavantalar görsel bir şölen sunuyor.
Yozgat Şehir Hastanesi, sunduğu sağlık hizmetlerinin yanı sıra çevresi ve çevre düzenlemesi ile de göz kamaştırıyor. Temmuz ve Ağustos aylarında açan lavantalar adeta bir açık hava atölyesi gibi. Doğal güzellikleri ile ziyaretçilerine görsel bir şölen sunan lavantalar, güzel kokular da yayıyor. Hastane bahçesine gelen ziyaretçiler, lavanta ağaçları arasında yürüyüş yaparak hatıra fotoğrafı çektiriyor.
Yozgat Şehir Hastanesi'ne muayene için gelen Sema Özer, "Lavanta kokusu, doğallığı çok hoş. Lavanta görünümüne hayran olmamak mümkün değil. Zaten çok güzel ve konforlu olan hastanenin güzelliğine güzellik katıyor. Emeği geçenlere teşekkürler, ellerine sağlık. söz konusu.
Lavanta kokulu hastane
Lavanta kokulu hastane

Detaylı bir şekilde, Lavanta kokulu hastane başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum