Lapseki'de sahte para ve uyuşturucu operasyonunda 3 gözaltı , ÇANAKKALE haberleri

Son Dakika ÇANAKKALE haberleri: Çanakkale İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince Lapseki ilçesinde bir araçta yapılan aramada sahte para ve uyuşturucu madde ele geçirildi. 3 şüpheli gözaltına alındı.

Lapseki'de sahte para ve uyuşturucu operasyonunda 3 gözaltı
, ÇANAKKALE haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 12:43
Lapseki’de sahte para ve uyuşturucu operasyonunda 3 gözaltı , ÇANAKKALE haberleri, ÇANAKKALE İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Çanakkale İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince Lapseki ilçesinde bir araçta yapılan aramada sahte para ve uyuşturucu madde ele geçirildi. 3 şüpheli gözaltına alındı.
Çanakkale İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince, kaçakçılıkla mücadele çerçevesinde Lapseki ilçesi feribot iskelesi mevkisinde bir araç durduruldu. Araçta yapılan aramada 21 adet sahte 200 TL, 35 adet sahte 100 TL, 3 sentetik uyuşturucu hap ve uyuşturucu kullanma aparatı ele geçirildi.
Gözaltına alınan 3 şüpheli hakkında, ‘Parada Sahtecilik’ ve ‘Uyuşturucu Madde Kullanmak ve Bulundurmak’ suçlarından adli işlem başlatıldı.

Detaylı bir şekilde, Lapseki’de sahte para ve uyuşturucu operasyonunda 3 gözaltı , ÇANAKKALE haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ÇANAKKALE ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum