Kuzusu hastanede bile peşini bırakmadı , ANKARA haberleri

Son Dakika ANKARA haberleri: Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Polikliniği’ne muayeneye giden Aynur Hanım’ın kuzusu, hastanede bile peşini bırakmadı.

Kuzusu hastanede bile peşini bırakmadı
, ANKARA haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 10:39
Kuzusu hastanede bile peşini bırakmadı , ANKARA haberleri, ANKARA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Polikliniği’ne muayeneye giden Aynur Hanım’ın kuzusu, hastanede bile peşini bırakmadı.
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından sahibinin hastanede bile peşini bırakmayan ve biberonla beslenen kuzuya dair bir video paylaştı. Bakan Koca paylaşımında şu ifadelere yer verdi:
“Burası Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Polikliniği. Kuzusu, onu biberonla besleyen Aynur hanımın peşini muayeneye gelirken bile bırakmamış.”

Detaylı bir şekilde, Kuzusu hastanede bile peşini bırakmadı , ANKARA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ANKARA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum