Kuyumcu vurgunu! Gündüz paraları topladı, akşam telefonları kapattı 

Kuyumcu vurgunu! Gündüz paraları topladı, akşam telefonları kapattı , Gündem Haberleri.

Kuyumcu vurgunu! Gündüz paraları topladı, akşam telefonları kapattı 
Editör: 15Haber
24 Haziran 2022 - 12:40
Kuyumcu vurgunu! Gündüz paraları topladı, akşam telefonları kapattı , Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Bağlar ilçesi Şeyh Şamil Mahallesi Emek Caddesi üzerinde yıllardır etkinlik belirten bir kuyumcu, iddialara tarafından fazla sayıda kişiyi mağdur ederek kayıplara karıştı. Kuyumcu önüne gelip mağdur olduklarını ileri süren vatandaşların beyanına kadar, iş yerinin dün akşam saatlerine kadar açık olduğu belirtildi.

İş yeri önüne gelen mağdurlardan bazılarının 60 bin, 350 bin, 1,5 milyon lira; kimisinin de ziynet eşya alıp yatırım amaçlı bıraktığı ileri sürüldü. Bazı mağdurların dün, gün içinde para bıraktığı, bazı mağdurlara da bozdurdukları ziynet eşyalarının parasının akşam hesaplarında olacağının söylendiği öne sürüldü.

Mağdurlar, paralarının akşam hesaplarına geçmemesi üzerine kuyumcuyu aradıklarında ulaşamadıklarını ve meslek yeri önüne geldiklerini söyledi.

Sabahtan saatlerinde kuyumcu önüne gelen vatandaşlar, iş yeri sahibine ulaşamadı ve dükkanın kapalı olduğunu gördü. Mağdurlardan bazılarının dün akşam polise başvurduğu, bazılarının ise durumun anlaşılması üzerine meslek yerinin önüne geldikten sonradan karakola gittiği öğrenildi.

 

Kuyumcu vurgunu! Gündüz paraları topladı, akşam telefonları kapattı , başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kuyumcu vurgunu! Gündüz paraları topladı, akşam telefonları kapattı  haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum