KUTO'da Kadın Girişimcilere İşletme Merceği toplantısı düzenlendi , AYDIN haberleri

Son Dakika AYDIN haberleri: Kadın işletmelerine finansman ve danışmanlık desteği programında, Kuşadası Ticaret Odası’nda "İşletme Merceği" tanıtım toplantısı düzenlendi. Toplantıya Kuşadası Ticaret Odası Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri ve işletme sahibi kadın girişimciler katılım sağladı.

KUTO'da Kadın Girişimcilere İşletme Merceği toplantısı düzenlendi
, AYDIN haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 11:43
KUTO’da Kadın Girişimcilere İşletme Merceği toplantısı düzenlendi , AYDIN haberleri, AYDIN İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Kadın işletmelerine finansman ve danışmanlık desteği programında, Kuşadası Ticaret Odası’nda "İşletme Merceği" tanıtım toplantısı düzenlendi. Toplantıya Kuşadası Ticaret Odası Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri ve işletme sahibi kadın girişimciler katılım sağladı.

Avrupa Birliği, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD), Hazine ve Maliye Bakanlığı ve Kredi Garanti Fonu tarafından finanse edilen programda, Türkiye’de kadınlar tarafından yönetilen KOBİ’lerin finansmana erişimlerini kolaylaştırmak ve daha rekabetçi olmalarını sağlayabilmek amacıyla finansal ve teknik destek sunuluyor.

Kuşadası Ticaret Odası’nda düzenlenen toplantıda katılımcılar, Kadın Girişimciliği Uzmanı Belgin Güzeltan’dan işletmelerini daha yakından izleyebilmek, analiz etmek, güçlü yanlarını keşfetmek, geliştirmek ve finanse etmekte yardımcı olması adına işletme merceği uygulaması hakkında ayrıntılı ve uygulamalı bilgi aldı.

Aynı zamanda www.kadinisletme.com adresinden ücretsiz şekilde erişilebilen uygulama ile ilgili sorularına da cevap bulan katılımcılar, bu imkanın tanınmasından dolayı Kuşadası Ticaret Odası Yönetimine teşekkür etti.
KUTO’da Kadın Girişimcilere İşletme Merceği toplantısı düzenlendi
KUTO’da Kadın Girişimcilere İşletme Merceği toplantısı düzenlendi
KUTO’da Kadın Girişimcilere İşletme Merceği toplantısı düzenlendi
KUTO’da Kadın Girişimcilere İşletme Merceği toplantısı düzenlendi

Detaylı bir şekilde, KUTO’da Kadın Girişimcilere İşletme Merceği toplantısı düzenlendi , AYDIN haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. AYDIN ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum