Kütahya TUBİM Büro Amirliğince 112 anne ve anne adayına eğitim , KÜTAHYA haberleri

Son Dakika KÜTAHYA haberleri: Kütahya Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Türkiye Uyuşturucu ve Uyuşturucu Bağımlılığı İzleme Merkezi (TUBİM) Büro Amirliği görevlilerince velilere ve okul öğretmenlerine yönelik 112 anne ve anne adayına eğitim verildi.

Kütahya TUBİM Büro Amirliğince 112 anne ve anne adayına eğitim
, KÜTAHYA haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 10:38
Kütahya TUBİM Büro Amirliğince 112 anne ve anne adayına eğitim , KÜTAHYA haberleri, KÜTAHYA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Kütahya Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Türkiye Uyuşturucu ve Uyuşturucu Bağımlılığı İzleme Merkezi (TUBİM) Büro Amirliği görevlilerince velilere ve okul öğretmenlerine yönelik 112 anne ve anne adayına eğitim verildi.
Konuyla ilgili Valilikten yapılan açıklamada,” Hekim Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi toplantı salonunda velilere ve okul öğretmenlerine yönelik 12 anne ve anne adayı olmak üzere toplamda 19 kişiye, Kütahya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi toplantı salonunda velilere ve okul öğretmenlerine yönelik 9 anne ve anne adayı olmak üzere toplamda 34 kişiye, Kütahya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi toplantı salonunda velilere ve okul öğretmenlerine yönelik 27 anne ve anne adayı olmak üzere toplamda 59 kişiye eğitim verilmiştir. Toplamda 48’i anne ve anne adayı olmak üzere toplamda 112 kişiye eğitim verilmiştir. “En İyi Narkotik Polisi Anne” sunumu yapılmış, "İki Ekmek " kısa filmi izlettirilmiş, "UYUMA " uygulaması tanıtımı ve broşür dağıtımı yapılmıştır” ifadelerine yer verildi.
Kütahya TUBİM Büro Amirliğince 112 anne ve anne adayına eğitim
Kütahya TUBİM Büro Amirliğince 112 anne ve anne adayına eğitim
Kütahya TUBİM Büro Amirliğince 112 anne ve anne adayına eğitim

Detaylı bir şekilde, Kütahya TUBİM Büro Amirliğince 112 anne ve anne adayına eğitim , KÜTAHYA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. KÜTAHYA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum