Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi 23 öğretim üyesi alıyor

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi 23 öğretim üyesi alıyor, Gündem Haberleri.

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi 23 öğretim üyesi alıyor
Editör: 15Haber
14 Mayıs 2022 - 14:12
Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi 23 öğretim üyesi alıyor, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana kadar; 02 Kasım 2018 tarihli ve 30583 sayılı Resmî Gazete ’de yayımlanan “Devlet Yükseköğretim Kurumlarında Öğretim Elemanı Norm Kadrolarının Belirlenmesine ve Kullanılmasına İlişkin Yönetmelik” zarfında Üniversitemizin altında belirli birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ve Kütahya Sağlık Durumu Bilimleri Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme Ve Atanma Yönergesi (İlkeler ve Kriterler) uyarınca öğretim üyeleri alınacaktır.

– İlanda açıklanmış kadrolara başvuru eden adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu ’nun 48 inci maddesinde yer alan şartları taşıyor olması gerekmektedir.

– Öğretim üyesi kadrolarına başvuru edecek adaylar, başvuru formu formlarına ve ayrıntılı bilgilere https://ksbu.edu.tr/ adresindeki duyurular kısmından ulaşabilir.

– Adaylar, ilanın Devlete Ait Gazete ’de yayımlandığı tarihten itibaren 15 (on beş) gün içerisinde Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığı ’na kanımca veya posta yolu ile başvuruda bulunacaklardır.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ…

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi 23 öğretim üyesi alıyor, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum