Kütahya OBM'ye 6 daimi ve 3 geçici işçi alımı için kura çekildi , KÜTAHYA haberleri

Son Dakika KÜTAHYA haberleri: Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü aşçı, engelli ve eski hükümlü veya terörle mücadelede yaralanan 6 daimi ve 3 geçici işçi alımı kura çekimi noter huzurunda yapıldı.

Kütahya OBM'ye 6 daimi ve 3 geçici işçi alımı için kura çekildi
, KÜTAHYA haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 09:50
Kütahya OBM’ye 6 daimi ve 3 geçici işçi alımı için kura çekildi , KÜTAHYA haberleri, KÜTAHYA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü aşçı, engelli ve eski hükümlü veya terörle mücadelede yaralanan 6 daimi ve 3 geçici işçi alımı kura çekimi noter huzurunda yapıldı.
Kütahya Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı işyerlerinde çalıştırılmak üzere alınacak olan 4 adet engelli işçi, 2 adet eski hükümlü, terörle mücadelede yaralanan statüsünde 6 daimi işçi ve 3 geçici işçi (aşçı) olmak üzere toplam 9 işçi alımı için yapılan kura çekimi Kütahya Orman Bölge Müdürlüğünde Kütahya 2. Noteri huzurunda gerçekleştirildi.
Kura çekimine Kütahya Orman Bölge Müdür Yardımcısı Mustafa Arpacı, Personel Şube Müdürü İlhan Yavuz, Personel Şefi İsmail Coşkun ve müracaatta bulunan işçi adayları katıldı.
Noter huzurunda çekilen kura sonuçlarının 27 Ocak 2023 tarihine kadar Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü (https://www.kutahya.obm.gov.tr) web sayfasında ilan edileceği bildirildi.
Noter kurasından çıkan asil ve yedek adaylar Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü web sayfasında duyurulacak olan tarih aralığında evrak teslimi yapacaklar.
Kütahya OBM’ye 6 daimi ve 3 geçici işçi alımı için kura çekildi
Kütahya OBM’ye 6 daimi ve 3 geçici işçi alımı için kura çekildi
Kütahya OBM’ye 6 daimi ve 3 geçici işçi alımı için kura çekildi

Detaylı bir şekilde, Kütahya OBM’ye 6 daimi ve 3 geçici işçi alımı için kura çekildi , KÜTAHYA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. KÜTAHYA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum