Kütahya'da hastane hizmetleri masaya yatırıldı , KÜTAHYA haberleri

Son Dakika KÜTAHYA haberleri: Kütahya’da İl Sağlık Müdürlüğünce hastane hizmetlerini değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Kütahya'da hastane hizmetleri masaya yatırıldı
, KÜTAHYA haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 10:15
Kütahya’da hastane hizmetleri masaya yatırıldı , KÜTAHYA haberleri, KÜTAHYA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Kütahya’da İl Sağlık Müdürlüğünce hastane hizmetlerini değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.
İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul başkanlığında İl Sağlık Müdürlüğü Yöneticileri, Merkez ve İlçe Kamu Hastaneleri Başhekimleri ve Müdürlerinin katılımı ile kentte sunulan tıbbi hizmetlerin ele alındığı toplantıda, MHRS hizmetlerinin takibi, hizmete erişim ve hasta memnuniyetine ilişkin süreçler değerlendirildi. Özellikle hasta yoğunluğu olan branşlarda mesai dışı poliklinik uygulaması ile vatandaşlara sunulan sağlık hizmetlerindeki kalitenin artırılması ve sürdürülebilirliğine yönelik tedbirler görüşüldü.
Kütahya’da hastane hizmetleri masaya yatırıldı
Kütahya’da hastane hizmetleri masaya yatırıldı

Detaylı bir şekilde, Kütahya’da hastane hizmetleri masaya yatırıldı , KÜTAHYA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. KÜTAHYA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum