Kuşmer Yaylası'nda kardan mahsur kalan vatandaşın yardımına AFAD ve jandarma yetişti , BAYBURT haberleri

Son Dakika BAYBURT haberleri: Bayburt’un Aydıntepe ilçesine bağlı Kuşmer Yaylasında aracıyla kara saplanarak mahsur kalan vatandaşın yardımına AFAD ve jandarma yetişti.

Kuşmer Yaylası'nda kardan mahsur kalan vatandaşın yardımına AFAD ve jandarma yetişti
, BAYBURT haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 16:41
Kuşmer Yaylası’nda kardan mahsur kalan vatandaşın yardımına AFAD ve jandarma yetişti , BAYBURT haberleri, BAYBURT İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Bayburt’un Aydıntepe ilçesine bağlı Kuşmer Yaylasında aracıyla kara saplanarak mahsur kalan vatandaşın yardımına AFAD ve jandarma yetişti.
Bayburt’tan Samsun’a gitmek üzere yola çıkan M.A., Kuşmer Yaylası’nda yoğun kar yağışı nedeniyle mahsur kaldı. Aracı kara saplanan M.A. durumu 112 Çağrı Merkezine bildirdi. Bunun üzerine olay yerine sevk edilen AFAD ve jandarma ekipleri M.A’nın aracını yoğun çabalar sonucunda saplandığı yerden çıkardı. Ekiplere teşekkür eden M.A., ekiplerin kontrolünde güvenli bir şekilde yayladan indirildi.
Ekipler, tipiden dolayı yolda ilerlemekte zorluk çeken M.A’ya yolu tarif ederek, Samsun’a gitmesine yardımcı oldular.
Kuşmer Yaylası’nda kardan mahsur kalan vatandaşın yardımına AFAD ve jandarma yetişti

Detaylı bir şekilde, Kuşmer Yaylası’nda kardan mahsur kalan vatandaşın yardımına AFAD ve jandarma yetişti , BAYBURT haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. BAYBURT ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum