Küçükçekmece'de kumar baskını

İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri Küçükçekmece'de bir işyerinde kumar operasyonu düzenledi. Ekipler 6 kişiye toplam 10.000.914 TL para cezası verdi.

Küçükçekmece'de kumar baskını
Editör: Derya Demir
08 Ağustos 2022 - 10:15
Küçükçekmece’de kumar baskını, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri Küçükçekmece'de bir işyerinde kumar operasyonu düzenledi. Ekipler 6 kişiye toplam 10.000.914 TL para cezası verdi.
İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Küçükçekmece ilçesine bağlı Cennet Mahallesi Mahallesi'nde faaliyet gösteren bir işyerinde 'kumara yer ve fırsat verme' suçuna ilişkin incelemede bulundu. Denetim sırasında yuvarlak masa etrafında 6 kişinin oynadığı, ekiplerin kağıt, el konulan kağıtlar ve 60 lira oynadığı belirlendi.
Gözaltına alınan 6 kişiye 819 bin olmak üzere 10 bin 914 lira piyasa para cezası verildi. İşyerinden sorumlu AO isimli şahıs hakkında "oyun oynama yeri ve imkanı sağlama" suçundan yasal işlem başlatılırken, yerin faaliyetlerine son verilmesi için gerekli tedbirler alındı. .işin.


Detaylı bir şekilde, Küçükçekmece’de kumar baskını başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum