Küçükçekmece 'de inanılmaz görüntü: Otomobille merdivenden indi

Küçükçekmece ’de inanılmaz görüntü: Otomobille merdivenden indi, Gündem Haberleri.

Küçükçekmece 'de inanılmaz görüntü: Otomobille merdivenden indi
Editör: 15Haber
12 Mayıs 2022 - 09:49
Küçükçekmece ’de inanılmaz görüntü: Otomobille merdivenden indi, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Olay, geçtiğimiz hafta Küçükçekmece Yeşilova Mahallesi 2605 Sokak'ta yaşandı. Sokakta aracıyla ilerleyen ismi öğrenilemeyen bir şoför, sokağın sonuna geldiğinde merdivenleri ayrım ederek kısa bir vakit duraksadı. Şoför, bir vakit daha sonra merdivenlerden inebileceğine karar vererek aracını sürdü. O sırada merdivenlerden çıkmakta olan bir ise karşısında merdivenlerden inen aracı görerek şaşkınlığa uğradı ve geri çekildi.

Merdivenlerden indi motoru görünce durdu

Araç şoför merdivenler indikten sonra kaldırım üstünde park halinde yer alan bir motosikleti görür görmez araçtan indi. Şoför, gürültüyü duyarak dışarı çıkan esnaflara “Motoru niye koydunuz ben yoluma gideceğim?” diyerek tepki gösterdi. Esnaflar tarafından sakinleştirilen sürücü aracına bindirildi ve yoluna devam ettin.

Otomobille merdivenden indiği anlar kamerada

Aracın merdivenlerden inişi, yayanın arabulucu görmesiyle birlikte geri kaçması ve hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etmesi çevrede bulunan bir işyerinin emniyet kameralarına yansıdı.

“Motoru niye koydunuz ben yoluma gideceğim”

Durum sırasında orada bulananlardan Tarık Kavunluk, ”Tezgahtaydım şırdanları düzeltiyordum. Aniden ses çıktı. Yazık dedim bir şey oldu. Araba şuradan aşağıya indi. Önümüzde burada motorumuz var motorumuzu kurtaralım derken. Adam arabadan indi hakaretlere başladı. Dedi fakat motoru niye koydunuz ben yoluma gideceğim. Bir şey var mı arkadaşım dedim arabadan indirdim polisi çağırdım. Polis geldi kişi da annesini çağırdı bindiler araca buradan hiçbir şey olmamış gibi basıp gittiler” dedi.

Volkan Kayalar - Burak Uğur - Veysel Ensar Gökçegözog
 

Küçükçekmece ’de inanılmaz görüntü: Otomobille merdivenden indi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum