Küçükçekmece'de dehşet: Uyanınca hırsızla burun buruna geldi

Küçükçekmece'de dehşet: Uyanınca hırsızla burun buruna geldi, Olay, geçtiğimiz Pazar günü saat 04.00 sıralarında Küçükçekmece Atatürk Mahallesi'ndeki 3 katlı binada yaşandı.

Küçükçekmece'de dehşet: Uyanınca hırsızla burun buruna geldi
Editör: 15Haber
14 Ocak 2022 - 09:43
Küçükçekmece'de dehşet: Uyanınca hırsızla burun buruna geldi,

Olay, geçtiğimiz Pazar günü saat 04.00 sıralarında Küçükçekmece Atatürk Mahallesi'ndeki 3 katlı binada yaşandı. Edinilen bilgiye göre, sokağa gelen kimliği süresiz 3 şüpheli bir süre dolaşarak, etrafı teftiş etti. sonra şüphelilerden ikisi sokakta gözcülük yaparken, diğeri ise yanındaki demirden destek alarak kemerle balkona tırmandı. Peşinde balkonun camını açan hırsız, zorlanmadan içeri girdi.

Şahıs, kısa sürede çocukların uyuduğu odadaki telefonu aldı gerisinde annenin uyuduğu odaya giderek telefonu şarjdan çıkarıp cebine koydu. Uykudan uyanınca hırsızla göz göze gelen anne Ayşegül Demir ise, şok geçirip çığlık attı. Bunun üstüne korkan hırsız, iki telefon ile masa üzerindeki 250 TL'yi çalıp, geldiği yerden kaçtı. Kısa bir şokun arkasından anne Demir, polise haber verdi.

Durum yerine gelen polis parmak izi ve güvenlik kamerası incelemesi yaptı. Gerisinde hırsızların yakalanması için egzersiz başlattı.

Hırsızların kemerle balkona tırmandığı anlar emniyet kamerasında

Hırsızların sokağa gelirken ve gözcülük yaptığı anlar ile hırsızın kemerle balkona tırmandığı anları güvenlik kamerasına yansıdı. Telefonu çalan hırsızlar sonra balkona girdiği yerden tekrar kemerle inerek kaçtığı emniyet kamerasında görülüyor. öte taraftan hırsızlar, aynı numarayı alan kadına “Selam telefon kaybettin mi acaba, yakınlarda” biçiminde mesaj attı. Bayan kendisine gelen mesajla bir şok daha yaşadı.

Durum gecesi yaşadıklarını anlatan 3 çocuk annesi Ayşegül Demir, “Saat gece 04.00'te uyuyordum gözlerimi bir açtım, karşımda hiç tanımadığımı bir adam telefonumu şarjdan çıkartıyor. Balkondan girmiş ilk olarak salonda çocuklarımın telefonunu almış, sonradan benim odaya girdi. Başucumda bir adam telefonumu şarjdan çıkartıyor. Görünce şoka girdim, çığlık atmaya başladım. Kaçmaya başladı, çocuklarım uyandı onlar çok korktu, çığlık attı. Geldiği yerden benzer şekilde balkondan atlayarak geri gitti. İki birey de gözcülük yapıyordu. Ciddi bir travma bizde oluştu. Zarar vermedi, ben bağırınca telefonları çaldı ama eline tableti almıştı onu bırakıp kaçtı. İki telefon çaldı toplamda 8 bin TL layık ve 250 TL çaldı” diye konuştu.

Uygar Topaloğlu -Tuncay Pehlivan
 

Küçükçekmece'de dehşet: Uyanınca hırsızla burun buruna geldi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum