Küçük Müslüme'nin cenazesi Karaman'da defnedilecek

Küçük Müslüme'nin cenazesi Karaman'da defnedilecek, Gülnar'da Yörük aile Mehmet ve Selvi Yağal çiftinin 2,5 yaşındaki kızı Müslüme'nin cesedi, kaybolduktan 10 gün daha sonra dün ormanlık alandı bulundu.

Küçük Müslüme'nin cenazesi Karaman'da defnedilecek
Editör: 15Haber
20 Kasım 2021 - 11:47
Küçük Müslüme'nin cenazesi Karaman'da defnedilecek,

Gülnar'da Yörük aile Mehmet ve Selvi Yağal çiftinin 2,5 yaşındaki kızı Müslüme'nin cesedi, kaybolduktan 10 gün daha sonra dün ormanlık alandı bulundu. 10 Kasım tarihinden bu yandan arama çalışmalarını sürdüren ekipler, küçük kızın cansız bedenine ulaştı. Müslüme'nin cesedi çadırdan 7-8 kilometre mesafede, 500 metre yüksekliğindeki bir dağın tepesinde bulundu.

Ormanlık alanda bir ağacın altında bulunan Müslüme'nin cesedi, durum uygun cumhuriyet savcısının yaptığı incelemenin ardından incelenmek üzere Gülnar Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Ufak kızın cesedi akşam saatlerinde ise otopsi işlemleri için Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi morguna getirildi.

Müslüme Yağal'ın cenazesi burada yapılan otopsi işlemlerinin arkasından sabaha aleyhinde baştan Gülnar Devlet Hastanesi morguna götürülürken, cenazenin öğle saatlerinde buradan akrabaları göre alınarak, defnedilmek üzere Karaman'a götürüleceği öğrenildi.

giderken, olayla ilgili soruşturma sürerken, küçük kızın babası Mehmet Yağal, annesi Selvi Yağal ile dede, nine ve kardeşler ile yakın akrabaları, ifadelerine başvurulmak üzere dün İlçe Jandarma Komutanlığına götürüldüler. Aile fertlerinin jandarmadaki ifade işlemlerinin sürdüğü öğrenildi.

Hüseyin Kar
 

Küçük Müslüme'nin cenazesi Karaman'da defnedilecek, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum