"Kuaförlük yenilikçi bir beceri gerektiriyor"

Kuaför Sercan Taştan, meslekteki tecrübesini kullanarak profesyonel hayatına devam ettiğini ve bu mesleğin yenilikçi beceri gerektirdiğini söyledi. Taştan, “Kadın kuaförlüğü yenilikçi beceriler gerektiren bir meslek. Bu beceriler özellikle kuaförlük yaparken vurgulanır. Bu nedenle kariyerim boyunca kariyerimin bu yönünü geliştirmeye çalıştım.

"Kuaförlük yenilikçi bir beceri gerektiriyor"
Editör: Derya Demir
08 Ağustos 2022 - 13:55
“Kuaförlük yenilikçi bir beceri gerektiriyor”, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Kuaför Sercan Taştan, meslekteki tecrübesini kullanarak profesyonel hayatına devam ettiğini ve bu mesleğin yenilikçi beceri gerektirdiğini söyledi. Taştan, “Kadın kuaförlüğü yenilikçi beceriler gerektiren bir meslek. Bu beceriler özellikle kuaförlük yaparken vurgulanır. Bu nedenle kariyerim boyunca kariyerimin bu yönünü geliştirmeye çalıştım.

Son yıllarda saç üretimi ve bakımı önemli bir sektör haline gelmiştir. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan kuaför Sercan Taştan, mesleki tecrübesini kullanarak iş hayatına devam ettiğini söyledi. Bu mesleğin yenilikçi beceri gerektirdiğini vurgulayan Taştan, “Kadın kuaförlüğü yenilikçi beceri gerektiren bir meslek. Bu beceriler özellikle kuaförlük yaparken vurgulanır. Bu nedenle kariyerim boyunca kariyerimin bu yönünü geliştirmeye çalıştım.

Kariyerine 14 yaşında başladığını ve bu süreçte büyüdüğünü belirten Taştan, mesleğe genç yaşta girmenin birçok avantajı olduğunu söyledi. Taştan, “Küçüklüğümden beri kadın kuaförlüğü yapıyorum. Bayan kuaförlüğü uzmanlık isteyen bir meslektir. Çünkü yeni bir şey yapıyorsun ve yaptığın şey farklı olmalı. Bu nedenle kadın kuaförü olmak isteyen kişilerin bu alanlarda kendilerini geliştirmeleri gerekmektedir. Farklı eğitimler var, bu eğitimlere katılan kişiler yenilikçi çalışmalarda yer alma şansına sahip oluyor.

"Tecrübemi yenilikçi bir hizmetin hizmetine sunuyorum"
Kuaförlük mesleğinde farklı deneyimlere sahip olduğunu belirten Taştan, deneyimleriyle ilgili şunları söyledi: “Kadın kuaförlüğü alanında farklı eğitimleri takip ederek yenilikçi çalışmalara katıldım. Elbette aldığım eğitimin bende büyük etkisi oldu. Farklı teknikler ve yenilikçi yöntemler öğrenerek işimi profesyonel düzeye getirme şansım oldu. Meslekte 20. yılımı tamamlamak üzere olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Yeniliklere açığım, sektörü yakından takip ediyorum ve çalışmalarımı güncelliyorum. Herkesin her zaman öğreneceği bir şey vardır. Buna yürekten inanıyorum ve kuaförlük alanında çeşitli eğitimler almaya devam ediyorum."

"Kuaförlükte üretimin önemli bir yeri olduğunu düşünüyorum"
Üretken ve özgün eserlere her zaman değer verildiğini belirten Taştan, “Her alanda üretime önem veriliyor. Çünkü farklı bir şey yapmak, var olanlara yenilerini eklemek demektir. Kadın kuaförü iseniz yenilikçi işlerde yer almanız çok önemli. Müşterilerinizin taleplerini karşılayabilmek için müşteri taleplerini mümkün olduğunca sürekli iyileştirmeli ve analiz etmelisiniz. Ayrıca sektördeki gelişmelere ayak uydurmak, başarılı uygulamaların kapısını aralayacaktır. Çalışmamda değindiğim konulara da büyük önem veriyorum."
“Kuaförlük yenilikçi bir beceri gerektiriyor”

Detaylı bir şekilde, “Kuaförlük yenilikçi bir beceri gerektiriyor” başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum