Köyceğiz'de yaşlılar yoga öğreniyor , MUĞLA haberleri

Son Dakika MUĞLA haberleri: Muğla’nın Köyceğiz ilçesinde 60 yaş üstü bireyler yoga faaliyetlerine katılarak gençleşmeye çalışıyor.

Köyceğiz'de yaşlılar yoga öğreniyor
, MUĞLA haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 16:28
Köyceğiz’de yaşlılar yoga öğreniyor , MUĞLA haberleri, MUĞLA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Muğla’nın Köyceğiz ilçesinde 60 yaş üstü bireyler yoga faaliyetlerine katılarak gençleşmeye çalışıyor.

Yaşlılıkta bilgi, beceri ve yeteneklerin korunmasını, yenilerinin kazanılmasını sağlayarak kaliteli ve başarılı yaşlanmanın temelini atmak misyonu ile hareket eden Tazelenme Üniversitesi, köşesinde oturan ve torun bakan bir yaşlı modeli (gerektiğinde bunları yine sınırlı süreli yapalım) yerine yepyeni bir vizyonla hareket eden bireyler oluşmasına katkı sağlamak için yoga eğitimleri sunuyor.

Tina İskender, Köyceğiz’de 60 yaş üstü bireylere yönelik yoga faaliyetlerini başlattı. İlk derste sandalye üzerinde nefes egzersizleri yapıldı. Kampüs Yürütme Kurulu Üyesi Müjgan Ener; “Bugün kendi adıma çok şey öğrendim diyebilirim, mesela nefes egzersizinde doğru nefes almadığımı, nefesimi doğru kullanamadığımı gördüm. Tina hocamızın eşliğinde doğru nefes almayı öğrendim. Kendisine çok teşekkür ediyorum, dersler devam ettiği sürece zevkle katılmayı düşünüyorum.” dedi.
Köyceğiz’de yaşlılar yoga öğreniyor
Köyceğiz’de yaşlılar yoga öğreniyor
Köyceğiz’de yaşlılar yoga öğreniyor
Köyceğiz’de yaşlılar yoga öğreniyor

Detaylı bir şekilde, Köyceğiz’de yaşlılar yoga öğreniyor , MUĞLA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. MUĞLA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum