Koronaya yakalanan genç evden kovulunca intihar etti

Koronaya yakalanan genç evden kovulunca intihar etti, Edinilen bilgiye göre durum, dün saat 12.30 sıralarında Çukurova Üniversitesi kampüsünde bulunan kreş karşısındaki ormanlık alanda meydana geldi.

Koronaya yakalanan genç evden kovulunca intihar etti
Editör: 15Haber
17 Kasım 2021 - 10:55
Koronaya yakalanan genç evden kovulunca intihar etti,

Edinilen bilgiye göre durum, dün saat 12.30 sıralarında Çukurova Üniversitesi kampüsünde bulunan kreş karşısındaki ormanlık alanda meydana geldi. Bölgede dolaşan güvenlik görevlileri, çalılıkların aralarında bir kişinin yerde tembel yattığını görünce durumu polis ve sağlık durumu ekiplerine bildirdi. Sağlık görevlileri, başından tabancayla vurulduğu saptanan Akın Çiftlik Sahibi'nin (26), hayatını kaybettiğini belirledi. Olay yeri çözümleme ekipleri, Çiftçi'nin cesedinin yanında seccade ve silah buldu.

Polisin çağırmasıyla durum yerine gelen baba Osman Çiftçi (59), “67 bin TL kredi kartı borcu vardı. Korona da olunca evden kovdum. Oğlum, başımıza bir sürü tasa açtı. Evden gittikten daha sonra da yeniden görmedim” dedi.
Olay yerindeki incelemenin ardından Akın Çiftçi'nin cansız bedeni, otopsi için Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Fatih Keçe - Serkan Çetinkaya
 

Koronaya yakalanan genç evden kovulunca intihar etti, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum