Koronavirüs hapının başarı oranı açıklandı! Hastaneye yatışları ve ölümleri yüzde 89 oranında düşürüyor

Koronavirüs hapının başarı oranı açıklandı! Hastaneye yatışları ve ölümleri yüzde 89 oranında düşürüyor, Pfizer, Covid-19'a cebin geliştirilen koronavirüs hapının safha iki ve üç denemelerinde hastaneye yatışları veya ölümleri yüzdelik 89 oranında düşürdüğünü.

Koronavirüs hapının başarı oranı açıklandı! Hastaneye yatışları ve ölümleri yüzde 89 oranında düşürüyor
Editör: 15Haber
06 Kasım 2021 - 02:21
Koronavirüs hapının başarı oranı açıklandı! Hastaneye yatışları ve ölümleri yüzde 89 oranında düşürüyor,

Pfizer, Covid-19'a cebin geliştirilen koronavirüs hapının safha iki ve üç denemelerinde hastaneye yatışları veya ölümleri yüzdelik 89 oranında düşürdüğünü duyurdu.

ÇALIŞMALAR ILKGÜZ AYINDA BAŞLADI

Eylül ayının sonunda Pfizer bire bir açıklama yaparak koronavirüs ilacı üzere çalışmaların başladığını duyurmuştu. Şeriklik ilacın Covid-19'a yakalanan ve nişane gösteren hastalar üzerinde deneneceği ve virüsün bulaşmasını engellemeyi amaçladığını belirtmişti.

FDA'YA SUNACAKLAR

Pfizer, Ilk Teşrin ayında açtığı evgin tasarruf uygulamasının bir parçası kendisine, ritonavir adlı bozuk ayrımsız antiviral ile alay malay sunulan hapı amacıyla duruluk deneyim sonuçlarını KUL Besin ve İlaç İdaresi'ne sunmayı planladığını söyledi.

HİÇBİRİ HAYATINI KAYBETMEDİ

Pfizer ilacı verilenlerin yüzde 0,8'inin semptomların başlamasından sonraki üç aktarılma ortamında hastaneye kaldırıldığını ve tedaviden 28 dolaşma sonradan hiçbirinin hayatını kaybetmediğini ortaya çıkardı. Bu, plasebo hastaları amacıyla %7'lik bire bir hastaneye yatış oranıyla karşılaştırıldığında iri tıpkı başarı olurken, bu hastalardan 7'sinin da hayatını kaybettiği belirtildi.

#Korona tablosundaki oranların artışının nedeni sizce nedir? ?? #Covid #VakaSayısı

— Haberler (@Haberler) November 4, 2021 Koronavirüs hapının başarı oranı açıklandı! Hastaneye yatışları ve ölümleri yüzde 89 oranında düşürüyor, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum