Körfez Sanat Merkezi açıldı

Körfez Belediyesi tarafından açılışı yapılan Sanat Merkezi'nde piyano, gitar ve keman dersleri ücretsiz olarak başladı.

Körfez Sanat Merkezi açıldı
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 10:59
Körfez Sanat Merkezi açıldı, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Körfez Belediyesi tarafından açılışı yapılan Sanat Merkezi'nde piyano, gitar ve keman dersleri ücretsiz olarak başladı.
Körfez Belediyesi tarafından Yavuz Sultan Selim ilçesinde yaptırılan sanat merkezi törenle hizmete açıldı. AK Parti Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, Körfez Valisi, Gürsoy Osman Bilgin, Körfez Belediye Başkanı, Şener Söğüt, İlçe Müftüsü Muhammed Aydın, AK Parti İlçe Başkanı Ramazan Tuna, MHP İlçe Başkanı, BBP İlçe Başkanı Zeki Gürsu, Bayram Kurtaran, siyasi partiler ve diğerleri. çok sayıda vatandaş katıldı. Körfez'de kültür ve sanata önemli yatırımlar yaptıklarını söyleyen Bay Belediye Başkanı Şener Söğüt, "Kültür ve sanatın çocuklarımızın ve gençlerimizin gelişiminde ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu merkez aynı zamanda Körfez Belediyesi'nin açtığı ilk sanat merkezidir. Güzel bir yerde açtık. Piyano, gitar ve keman derslerimiz başlamıştır. Talebe göre diğer sanat dallarında da kurslar açılacaktır. Sanat Merkezinde 1 idari ofis, 4 derslik ve 1 fuaye bulunmaktadır. Kursları yaz ve kış olmak üzere iki dönem olarak sunacağız. 7-25 yaş arası tüm çocuklarımız ve gençlerimiz sanat merkezimizden faydalanabilecektir.
Körfez Sanat Merkezi açıldı
Körfez Sanat Merkezi açıldı
Körfez Sanat Merkezi açıldı

Detaylı bir şekilde, Körfez Sanat Merkezi açıldı başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum