Körfez'de 60+Aktif Yaşlanma Kulübü hizmete girdi , KOCAELİ haberleri

Son Dakika KOCAELİ haberleri: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle Körfez Belediyesi Yarımca sahilinde 60+Aktif Yaşlanma Kulübü’nün açılışı gerçekleştirildi. Yeni açılışın yapıldığı kulüpte Usta Çı’rock isimli Anadolu Rock grubu konser verdi.

Körfez'de 60+Aktif Yaşlanma Kulübü hizmete girdi
, KOCAELİ haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 09:56
Körfez’de 60+Aktif Yaşlanma Kulübü hizmete girdi , KOCAELİ haberleri, KOCAELİ İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle Körfez Belediyesi Yarımca sahilinde 60+Aktif Yaşlanma Kulübü’nün açılışı gerçekleştirildi. Yeni açılışın yapıldığı kulüpte Usta Çı’rock isimli Anadolu Rock grubu konser verdi.
Açılış töreninde konuşma yapan Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, "Ömürlerini ülkemiz için milletimiz için harcayan, geçmişten geleceğe önemli bir köprü olan değerli büyüklerimizin zamanını vaktini geçirebileceği ve birçok faaliyette bulunabileceğimiz bu kulübümüzün açılışındayız. Her alanda, her yaşta vatandaşımız için faaliyetler ve programlar yapmak, her birine ayrı hizmetler getirmek için gece gündüz çalışıyoruz. Özellikle bugün ilimizde de ilkini açtığımız bir çalışma ile sizleri buluşturmanın mutluluğunu sevincini yaşıyoruz. Bu faaliyeti Kocaeli Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte yürüteceğiz. Burada temelleri atılan bu proje ile bu faaliyetin başka ilçelerimize, şehirlerimize de ışık tutacağına inanıyorum. Yaşlılarımıza, büyüklerimize, çınarlarımıza vefa borcumuz var" dedi.
60+Aktif Yaşlanma Kulübünün açılışında Usta Çı’rock isimli Anadolu Rock grubu da konser verdi.
Körfez’de 60+Aktif Yaşlanma Kulübü hizmete girdi
Körfez’de 60+Aktif Yaşlanma Kulübü hizmete girdi
Körfez’de 60+Aktif Yaşlanma Kulübü hizmete girdi
Körfez’de 60+Aktif Yaşlanma Kulübü hizmete girdi

Detaylı bir şekilde, Körfez’de 60+Aktif Yaşlanma Kulübü hizmete girdi , KOCAELİ haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. KOCAELİ ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum