Körfez'de 200 sporcuya yeni kuşak , KOCAELİ haberleri

Son Dakika KOCAELİ haberleri: Körfez Belediyesi Gençlerbirliği Spor Kulübü’nde karate ve tekvando eğitimi gören ve kuşak terfi sınavında başarılı olan 200 sporcuya yeni kuşakları verildi.

Körfez'de 200 sporcuya yeni kuşak
, KOCAELİ haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 15:25
Körfez’de 200 sporcuya yeni kuşak , KOCAELİ haberleri, KOCAELİ İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Körfez Belediyesi Gençlerbirliği Spor Kulübü’nde karate ve tekvando eğitimi gören ve kuşak terfi sınavında başarılı olan 200 sporcuya yeni kuşakları verildi.
Programda, sporcular kuşaklarını aldıktan sonra kısa birer gösteri yaptı. Sporcuları tebrik eden Körfez Belediyesi Başkan Yardımcısı Osman Yurt, "Başkanımızın hepinize çok selamı var. Kendisi çok arzu etti ama yoğun programı dolayısıyla katılamadı. Bizler de sizlerin heyecanına ortak olmak için buradayız" dedi.
Programa Körfez Belediyesi Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Gençlik ve Spor Müdürü Ali Osman Baş, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Bülent Gülal, Gençlerbirliği Spor Kulübü yöneticileri ve çok sayıda veli katıldı.
Körfez’de 200 sporcuya yeni kuşak
Körfez’de 200 sporcuya yeni kuşak
Körfez’de 200 sporcuya yeni kuşak
Körfez’de 200 sporcuya yeni kuşak
Körfez’de 200 sporcuya yeni kuşak

Detaylı bir şekilde, Körfez’de 200 sporcuya yeni kuşak , KOCAELİ haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. KOCAELİ ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum