Köpeklerin kovaladığı üniversite öğrencisi duvardan atladı, hastanelik oldu

Köpeklerin kovaladığı üniversite öğrencisi duvardan atladı, hastanelik oldu, Olay, Samsun'un İlkadım ilçesi Dere Mahallesi Mert Irmağı kenarında sabah saatlerinde meydana geldi.

Köpeklerin kovaladığı üniversite öğrencisi duvardan atladı, hastanelik oldu
Editör: 15Haber
11 Ocak 2022 - 14:00
Köpeklerin kovaladığı üniversite öğrencisi duvardan atladı, hastanelik oldu,

Olay, Samsun'un İlkadım ilçesi Dere Mahallesi Mert Irmağı kenarında sabah saatlerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye takriben, Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Yeşilyurt Demir Çelik Iş Yüksekokulu birinci sınıf öğrencisi 20 yaşındaki Salih Algaç, okula bu vesileyle sokak köpeklerinin saldırısına uğradı. Köpeklerin kovaladığı genç, kendini yol kenarındaki korkulukların üzerinden daha alçak yola attı. Takriben 4-5 metre yükseklikten atlayan Salih Algaç yaralandı. Durum yerine polis, ambulans ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Yaralı genç ambulansla Gazi Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

Köpeklerin kendisine saldırısını anlatan Salih Algaç, "Benim üzerime içten geliyordu. Ben de kaçamadım, bölge kısıtlıydı. Direkt üzerime geldiği için sıçramak zorunda kaldım" dedi.

Muhammer Ay


 

Köpeklerin kovaladığı üniversite öğrencisi duvardan atladı, hastanelik oldu, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum