Konya'da İMEP çerçevesinde öğretmenlere konferans verildi , KONYA haberleri

Son Dakika KONYA haberleri: Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB)’nin paydaşı olduğu, İstihdam İçin Mesleki Eğitim Projesi (İMEP) çerçevesinde, öğretmenlere yönelik etkinlik düzenlendi.

Konya'da İMEP çerçevesinde öğretmenlere konferans verildi
, KONYA haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 16:51
Konya’da İMEP çerçevesinde öğretmenlere konferans verildi , KONYA haberleri, KONYA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB)’nin paydaşı olduğu, İstihdam İçin Mesleki Eğitim Projesi (İMEP) çerçevesinde, öğretmenlere yönelik etkinlik düzenlendi.
Programa, proje çerçevesinde Konya’da Pilot okul olarak seçilen Ahi Evran Mesleki Eğitim Merkezi, 100. Yıl Mesleki Eğitim Merkezi ve AYKENT Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi Öğretmenleri, KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak, oda başkanları, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Yılmaz katıldı. Necmettin Erbakan Üniversitesi Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hasan Yılmaz, “Gençlerle İletişim, Akran Zorbalığı ve Sosyal Uyumun Geliştirilmesi” konularında katılımcılara bilgiler verdi.
Konferansın sonunda söz alan KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak, öğretmenlik mesleğinin önemine vurgu yaptı. Geleceğimizi emanet ettiğimiz gençleri yetiştiren öğretmenlerin hakkının ödenemeyeceğini kaydeden Başkan Karabacak, bundan sonraki süreçte özellikle mesleki eğitimin daha da iyiye gitmesi anlamında Eğitim Kurumları ile Meslek Odalarının iş birliğinin artması gerektiğini ve bu konuda üzerlerine düşen sorumluluğu almaya hazır olduklarını ifade etti.
Konya’da İMEP çerçevesinde öğretmenlere konferans verildi
Konya’da İMEP çerçevesinde öğretmenlere konferans verildi
Konya’da İMEP çerçevesinde öğretmenlere konferans verildi

Detaylı bir şekilde, Konya’da İMEP çerçevesinde öğretmenlere konferans verildi , KONYA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. KONYA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum