Konya'da 4 katlı binada çatı yangını

Konya'da 4 katlı binada çatı yangını, Yangın, Kulu merkez Alpaslan Mahallesinde yer alan 4 katlı binanın çatısında çıktı.

Konya'da 4 katlı binada çatı yangını
Editör: 15Haber
18 Kasım 2021 - 20:48
Konya'da 4 katlı binada çatı yangını,

Yangın, Kulu merkez Alpaslan Mahallesinde yer alan 4 katlı binanın çatısında çıktı. Edinilen bilgiye göre, bir kısmı kafe, restoran ve nikah salonu olarak kullanılan 4 katlı binanın çatısında yangın çıktı. Yükselen alevleri ayrım eden vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine itfaiye, ambulans ve polis ekipleri sevk edildi.

5 itfaiye aracı ve su arazözlerinin müdahale ettiği yangın, güçlükle söndürüldü. Söndürme çalışmaları sırasında dumandan etkilenen 1 itfaiye erine durum yerinde hazırlanmış bekleyen ambulansta müdahale edildi. Dumandan etkilenen itfaiye eri, sonra Kulu Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Soğutma çalışmalarının ardından yangın ayrıntılarıyla söndürülürken, binada bedensel hasar meydana geldi.

Yangınla ilgili tahlil başlatıldı.

Ömer Keleş

Konya'da 4 katlı binada çatı yangını, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum