evde masajmasaj istanbul

Kontrolünü kaybettiği aracıyla dükkana daldı, korku dolu anlar kameraya yansıdı

Kaza, dün akşam saat 19.00 sularında Çankaya ilçesi Öveçler semti 4.

Kontrolünü kaybettiği aracıyla dükkana daldı, korku dolu anlar kameraya yansıdı
Editör: 15Haber
10 Ekim 2021 - 15:52

Kaza, dün akşam saat 19.00 sularında Çankaya ilçesi Öveçler semti 4. Cadde'de meydana geldi. Sürücüsünün tepe aşağıda tez inerken hakimiyetini kaybettiği otomobil, o esnada karşısında istikamete dönmek isteyen otomobile çarptı.

Çarpmanın gerisinde savrularak sürüklenmeye başlayan araç, park halindeki bir araca çarptıktan daha sonra sokak üzerindeki hediyelik eşya dükkanına daldı. Çevre sakinlerinin ihbarı üstüne kaza mahalline fazla sayıda sağlık durumu ve polis sevk edildi.

Üç aracın karıştığı kazada baht eseri can kaybı yaşanmazken, kazaya sebebiyet veren sürücünün hafif yaralandığı öğrenildi. Korku doymuş anlar ise çevredeki güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

“İki araca çarptı lakin duramadı”

Dükkan sahibi Akıllı Dedebeyoğlu, sürücünün manevra yerine getirmek isterken mağazalarına girdiklerini belirterek, “Buradaki araç ‘U' dönüşü yapıyordu. Yukarıdan gelen vasıta, dönüş yapan araca çarpmamak için manevra yapınca bizim dükkana girdi. Biz de ne olduğunu tam anlamadık. İki araca çarptı, duramadı. Sürücü şoka girmişti. Kendisine gelsin diye su içirdik. Polis ve sağlık ekipleri geldi. Ölü ve zarar görmüş değil. Şoför şoktaydı. Olaylar bu şekilde oldu. Dükkanımızda 10 bin liralık somut hasar meydana geldi” dedi.

"Hızını alamadı ve o korkuyla yoldaki araçlara çarparak gitti"

Kazaya şahit olan taksi şoförü Bekir Aypek ise, olayın yaşandığı yerde kesintisiz kazaların meydana geldiğini söyleyerek, “Saat akşam 7 civarında araç buradan geçerken hızını alamadı ve o korkuyla yoldaki araçlara çarparak gitti. Kazayı yapan şoför korkuyla aracından indi, durumu da iyi değildi. Kaza anından sonra herkes camlara çıktı. Sürücünün durumu iyi mi değil mi diye gözden geçirmek için herkes yanında gitti. Cümbür Cemaat etrafa toplandı. Sıhhat ekiplerine haber verildi. Ölü ya da zarar görmüş olmadı. Polis ve sağlık ekipleri 10 dakika içinde geldiler. Buralara bir şey yapılabilir araçların yavaşlaması için. Tümsekler kurulabilir, geçidi yapılabilir. Burada kesintisiz kazalar meydana geliyor. Araçla buradan çabuk geçip aralıksız kaza yapıyorlar” dedi.

Ali Nargüner - Bayram Türüdü
 

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum