Kontrolden çıkan araç direğe çarpıp takla attı

Kontrolden çıkan araç direğe çarpıp takla attı, Gündem Haberleri.

Kontrolden çıkan araç direğe çarpıp takla attı
Editör: Derya Demir
29 Haziran 2022 - 12:59
Kontrolden çıkan araç direğe çarpıp takla attı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Kaza, Merkezefendi ilçesi Yenişafak Mahallesi Albayrak Meydanı'nda yaşandı. Edinilen bilgiye göre; meydan düzenlemesindeki viraja hızlı girdiği bahis edilen 20 AGP 804 plakalı araba, kontrolden çıktı. Savrulan araba önce elektrik direğine çarptı arkasında ise takla atarak bir otobüs durağının önünde durdu. Taklalar atan araçtan fırlayan sürücü, asfalta sert bir şekilde düşerek ağır yaralandı.

Kazaya ilk müdahaleyi, çevredeki vatandaşlar ve diğer sürücüler yaptı. Otomobilden fırlayan sürücünün başından yaralandığı fark edilince şart derhal sağlık ekiplerine bildirildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, yaralanmış sürücüye birincil müdahaleyi yaptıktan sonradan tez hastaneye kaldırdı. Yaşanan kaza sonrası otomobil de ağır maddi zarar oluştu. Kazayla ilgili olarak soruşturma açıldı.

Hüseyin Yılmaz

Kontrolden çıkan araç direğe çarpıp takla attı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kontrolden çıkan araç direğe çarpıp takla attı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum