Komedyen Asporaat, dünya turnesine Side Antik Tiyatrosu'nda başladı

Curacao doğumlu Hollandalı ünlü komedyen Jandino Asporaat, perspektif farklılıklarını konu aldığı "Perspectief" adlı stand-up gösterisinin dünya turuna Türkiye'den başladı.

Komedyen Asporaat, dünya turnesine Side Antik Tiyatrosu'nda başladı
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 13:16
Komedyen Asporaat, dünya turnesine Side Antik Tiyatrosu’nda başladı, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Curacao doğumlu Hollandalı ünlü komedyen Jandino Asporaat, perspektif farklılıklarını konu aldığı "Perspectief" adlı stand-up gösterisinin dünya turuna Türkiye'den başladı.
Jandino Asporaat, tur operatörü, havayolları ve Corendon Turizm grubuna ait incoming acentası tarafından Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Antalya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü desteğiyle düzenlenen "Perspectief" stand-up gösterisi. ve Antalya Tanıtma Vakfı işbirliğiyle Side Antik Tiyatrosu'na rekor katılımla.

Side Antik Tiyatrosu atmosferinde eğlendiler
Antalya, Side ve Alanya'ya tatile gelen Hollandalı turistler, yoğun ilgi gören "Perspektif" stand-up gösterisi ile Side Antik Tiyatro'da sahne alan Jandino Asporaat'ın performansını izledi. Türk bayrağını taşıyarak sahneye çıkan Jandino Asporaat'ın yaklaşık 2 saat sahnede kaldığı gösteri Hollandaca yapıldı. Perspectief dünya turunun ilk gösterisini izlemeye gelenler, Side Antik Tiyatrosu atmosferinde eşsiz bir tiyatro deneyimi yaşarken çok eğlendiler.
Gösteriyi izlemek için geceye tur operatörü Corendon, DMC ve havayolu temsilcilerinin yanı sıra Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer katıldı. Jandino Asporaat, DJ, ateş ve dans gösterilerinin de yer aldığı Perspektif gösterisinin ardından hayranlarını Side Antik Tiyatro yakınlarındaki bir mekana davet etti.

Antalya ve Side'ye çok düşkündü.
Jandino Asporaat, performansı sırasında ve sonrasında Türkiye'ye girdiği andan itibaren, gittiği her yerde insanların kendisine büyük bir sıcaklık ve yardımla yaklaştığını söyledi. Asporaat ayrıca; Antalya'nın kumsalı, denizi, havası ve doğasının çok güzel olduğunu, Antalya'yı ve Side'yi çok sevdiğini ve bundan sonra da Türkiye'ye sık sık gelmek istediğini söyledi.

Jandino Asporat
Popüler komedyen Jandino Asporaat, oyuncu, TV sunucusu, şarkıcı, yapımcı ve taklitçi unvanlarına sahiptir. Son filmi "Bon Bini Holland" ile son dönemde 100.000 sinema ziyaretçisi çeken Asporaat, Altın Film Ödülü'nü aldı.
Komedyen Asporaat, dünya turnesine Side Antik Tiyatrosu’nda başladı
Komedyen Asporaat, dünya turnesine Side Antik Tiyatrosu’nda başladı
Komedyen Asporaat, dünya turnesine Side Antik Tiyatrosu’nda başladı
Komedyen Asporaat, dünya turnesine Side Antik Tiyatrosu’nda başladı

Detaylı bir şekilde, Komedyen Asporaat, dünya turnesine Side Antik Tiyatrosu’nda başladı başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum