Komedi filmi gibi hırsızlık cezaevinde son buldu

Komedi filmi gibi hırsızlık cezaevinde son buldu, Edinilen bilgiye göre, önceki gün değişken şahıs, sanayi sitesi bulunan bir iş yerinin camlarını kırarak içeri girdi kasadan bin TL alarak uzaklaşırken parayı da düşürerek kaybetti.

Komedi filmi gibi hırsızlık cezaevinde son buldu
Editör: 15Haber
11 Ocak 2022 - 21:07
Komedi filmi gibi hırsızlık cezaevinde son buldu,

Edinilen bilgiye göre, önceki gün değişken şahıs, sanayi sitesi bulunan bir iş yerinin camlarını kırarak içeri girdi kasadan bin TL alarak uzaklaşırken parayı da düşürerek kaybetti. sonra sanayi sitesi içerisinde diğer bir işyerinin önünde park halinde bulunan otomobili çalan hırsız, aracın arıza yapması üstüne otomobili bir mazot istasyonuna bırakarak uzaklaştı.

sonradan akşam saatlerinde ilçe merkezinde bir marketin kapısının camını kırarak içeri giren kesin olmayan, market kasasını alarak kaçmaya çalıştı. Olayın bildirilmesi üzerine polis ekipleri yaptıkları araştırmada O.Ö. (29) adlı şüpheliyi kısa sürede yakalayarak gözaltına aldı. Şüphelinin marketten çaldığı kasa ara sokakta duvar dibinde bulunurken içerisinin abes olduğu anlaşıldı. Şüpheli emniyetteki ifadesinin ardından çıkarıldığı adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Sedat Özata

Komedi filmi gibi hırsızlık cezaevinde son buldu, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum