Koltuk döşemecisi ile taşımacı arasındaki tartışma testereli sopalı kavgaya dönüştü haberi

Koltuk döşemecisi ile taşımacı arasındaki tartışma testereli sopalı kavgaya dönüştü, Gündem Haberleri.

Koltuk döşemecisi ile taşımacı arasındaki tartışma testereli sopalı kavgaya dönüştü haberi
Editör: 15Haber
21 Ocak 2022 - 19:03
Koltuk döşemecisi ile taşımacı arasındaki tartışma testereli sopalı kavgaya dönüştü, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Manavgat Aşağıda Pazarcı Mahallesi 1059 Sokakta yaşanan ve güvenlik kamerasına saniye saniyesine yansıyan tartışma, sünger kesme testeresi ve sopaların çekilmesiyle yürekleri ağıza getirirken, çevredekilerin araya girmesiyle olay büyümeden sonlandırıldı.

Edinilen bilgiye takriben, 1059 Cadde üzerinde koltuk döşeme atölyesi yer alan Ömer İnalgaç ile nakliyecilik ve hamallık yapan Fatih Özdemir aralarında koltuk nakliye ücreti konusunda uyuşmazlık yaşandı.

sosyal medya üzerinden yazışan İnalgaç ve Özdemir, işyerinin önünde kavgaya tutuşurken İnalgaç'ın işyerinden sünger kesmek için kullandığı döner bıçağını andıran testereyle Fatih Özdemir'in üzerine yürümesi üstüne Fatih Özdemir'de kamyonetinden aldığı sopayla İnalgaç'ın üstüne yürüdü

. Çevredeki vatandaşlar araya girerek olayın daha da büyümesini engelledi. Taraflar olayın gerisinde polis karakoluna artan bir şekilde birbirlerinden davacı oldular. Olay, mobilya döşemecisi Ömer İnalgaç'ın işyerinin emniyet kamerası görüntüleri ve mesajları ile ortaya çıktı.

“İşyerime baskına geldiler”

İş yerine baskına geldiklerini bildiren Ömer İnalgaç, Fatih Özdemir ile bir müşterisinin tamirat yaptırmak istediği 2 koltuk ve 4 sandalye için 100 TL'ye anlaştıklarını Fatih'in koltukları getirip indirdikten sonradan 150 TL istediğini, arasında ufak bir kavga yaşandığını söyledi. İnalgaç, “Fatih gittikten kısa bir vakit daha sonra yanına bir kişiyle meslek yerime baskına geldi. Aramızda tartışma yaşandı. 'Ben bu koltukları buradan geri götüreceğim' dedi. Ben götüremeyeceğini söyledim. Bu sırada kendisi arabasına yönelince ben de elimdeki sünger kesme testeresini korkutmak amacıyla çıkardım. Yanımda karım ve çocuklarım vardı. Sadece ödünü koparmak amaçlı olarak gösterdim. Sonra komşular gelip elimden bunu aldılar. Ben dükkanıma geçtim. Arabasından orak alıp bana orak çıkarttı. Orağı çıkarınca bende buradan tekrar üzerine yöneldim. Yaşanan kargaşada eşimi itekleyip vurmaya kalktı. Bende tekrar elimde testere ile çıkınca onu alıp arabaya koydular ve çekip gittiler. Kendisinden şikayetçi olduk” dedi.

“Baskına gitmedim kendisi çağırdı”

Olayın taraflarından Fatih Özdemir, Manavgat'ta nakliyecilik ve hamallık yaptığını belirterek “Ömer 2 gün önce beni arayarak nakliyesi olduğunu söyledi ve 150 TL karşılığında anlaştık. 2. Kattan 6 sandalye 2 koltuk takımı indirdim. İşyerine götürdüğümde para olmadığını sonradan almamı istedi. İşyerinden ayrıldıktan 5 dakika sonradan bana mesaj attı gelip paramı almamı yazdı. İşyerine vardığımda bana döner bıçağı ile saldırmaya başladı. Olay bundan ibarettir. İddia edilenlerin aslı astarı yoktur. Ben kimsenin dükkanını basmadım. Yazışmalar hala duruyor. Yazışmalar duruyor. Yazışmada küfür de mevcut. Işyeri basmaya gittiğimiz iddia ettiği yanımdaki kişi dayımın oğludur. Gelmemi yazdığı zaman yanımdaydı birlikte gittik. Parayı vermemek için her türlü çirkefliği yaptı. Kendisi satır çekince bende arabamda yer alan sopayı alıp üzerine yürüdüm. Durum bundan ibarettir” biçiminde konuştu.

Arif Kaplan
 

Koltuk döşemecisi ile taşımacı arasındaki tartışma testereli sopalı kavgaya dönüştü, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum