Kolpaçino kumarhanesine bir baskın daha

Kolpaçino kumarhanesine bir baskın daha, İzmir İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince yapılan incelemeler kapsamında, Kiraz İlçesi Arkacılar Mahallesinde işletmeciliğini I.A.'nın yaptığı kıraathane ve Bornova Ilçesi Egemenlik Mahallesinde işletmeciliğini N.A.

Kolpaçino kumarhanesine bir baskın daha
Editör: 15Haber
11 Ocak 2022 - 11:59
Kolpaçino kumarhanesine bir baskın daha,

İzmir İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince yapılan incelemeler kapsamında, Kiraz İlçesi Arkacılar Mahallesinde işletmeciliğini I.A.'nın yaptığı kıraathane ve Bornova Ilçesi Egemenlik Mahallesinde işletmeciliğini N.A. ve U.C.'nin yaptığı kahvehanede kumar (tombala) oynatıldığı bilgisi üstüne harekete geçildi. İlgili Cumhuriyet Başsavcılıklarının talimatları doğrultusunda, İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince 7 ve 10 Aralık tarihlerinde düzenlenen operasyonlarda 61 birey kumar (tombala) oynarken suçüstü yakalandı.

Cinayet yağdı

Kumar oynarken suçüstü yakalanan 61 kişiye toplam 110 bin 959 lira yönetimle ilgili para cezası uygulanırken; işletme mühürlendi. Hem kumar oynamak için kullanılan materyallere el konulurken kahvehane işletmecileri İ.A., N.A. ve U.C. hakkında "Kumar Oynamak İçin Yer ve İmkan Karşılamak" suçundan adli operasyon başlatıldı.

"İçerisi Şampiyonlar Ligi gibi"

Öte Taraftan, işlem düzenlenen adreslerden birinde fenomen sinema filmi "Kolpaçino"ya atıfta bulunulması uyarı çekti. Üstünde filmde kullanılan bir replik olan, "İçerisi Şampiyonlar Ligi gibi" yazılmış pankart gözden kaçmazken aynı yere daha önce de kumar operasyonu düzenlenmiş, işletme sahibi ve Yakalananlar para cezası kesilmişti.

Ali İhsan Çiftlik Sahibi

Kolpaçino kumarhanesine bir baskın daha, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum