Kocaeli'de 7 aracın karıştığı zincirleme kazada ortalık savaş alanına döndü

Kocaeli'de 7 aracın karıştığı zincirleme kazada ortalık savaş alanına döndü, Kaza, Kocaeli'nin Gebze ilçesine emrindeki Çamur köyü Şile yolunda meydana geldi.

Kocaeli'de 7 aracın karıştığı zincirleme kazada ortalık savaş alanına döndü
Editör: 15Haber
19 Kasım 2021 - 20:25
Kocaeli'de 7 aracın karıştığı zincirleme kazada ortalık savaş alanına döndü,

Kaza, Kocaeli'nin Gebze ilçesine emrindeki Çamur köyü Şile yolunda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Şile Caddesi'nde seyir halinde olan 7 araç meçhul bir sebepten dolayı zincirleme kazaya karıştı. Kazayı görenlerin 112 Ivedi Çağrı Merkezi'ne ihbarda bulunmasıyla olay yerine fazla sayıda itfaiye, sağlık ve jandarma ekibi sevk edildi. Çarpışmanın şiddetiyle vasıta içerisinde sıkışan yaralılar itfaiye ekipleri göre çıkarılarak, afiyet ekiplerine teslim edildi. Yaralılar, olay yerindeki müdahalelerin peşinde hastaneye kaldırıldı. Jandarma ekipleri ise olası ikinci bir kazayı durdurmak için trafik önlemi aldı. öte yandan kaza sebebiyle ortalık savaş alanına döndü, bir takım araçlar kullanılamaz ülkü geldi. Kaza ile ilgili çözümleme başlatıldı.

Ömer Faruk Kıyak

Kocaeli'de 7 aracın karıştığı zincirleme kazada ortalık savaş alanına döndü, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum