Klarnet Yarışması için son başvuru 2 Aralık , KOCAELİ haberleri

Son Dakika KOCAELİ haberleri: Usta klarnetçi Mustafa Kandıralı’yı tanıtmak ve anısına yaşatmak amacıyla düzenlenecek klarnet yarışması için başvurular 2 Aralık tarihine kadar devam ediyor.

Klarnet Yarışması için son başvuru 2 Aralık
, KOCAELİ haberleri
Editör: Derya Demir
28 Kasım 2022 - 16:19
Klarnet Yarışması için son başvuru 2 Aralık , KOCAELİ haberleri, KOCAELİ İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Usta klarnetçi Mustafa Kandıralı’yı tanıtmak ve anısına yaşatmak amacıyla düzenlenecek klarnet yarışması için başvurular 2 Aralık tarihine kadar devam ediyor.
İzmit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Kocaeli’nin gururu klarnet virtüözü Mustafa Kandıralı’yı tanıtmak ve anısını yaşatmak için yarışma düzenliyor. 2 Aralık tarihine kadar devam edecek olan başvuruların ardından yarışma 22-27 Aralık tarihleri arasında İzmit Belediyesi Sanat Akademisinde yapılacak. Bu yıl ilki düzenlenecek Uluslararası Mustafa Kandıralı Klarnet Yarışmasının jüriliğini İzmit Belediyesi Sanat Akademisi Kültür Sanat Danışmanı Prof. Dr. Cihat Aşkın ve ünlü klarnet virtüözleri yapacak. Yarışmanın jüri koltuğunda Cihat Aşkın’ın yanı sıra Serkan Çağrı, Ecesu Sertesen, Ünsal Çeliksu ve Kurt Schmid oturacak.

Detaylı bir şekilde, Klarnet Yarışması için son başvuru 2 Aralık , KOCAELİ haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. KOCAELİ ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum