Kızı öldürülen anne de cinayete kurban gitti

Kızı öldürülen anne de cinayete kurban gitti, Gündem Haberleri.

Kızı öldürülen anne de cinayete kurban gitti
Editör: 15Haber
19 Haziran 2022 - 16:48
Kızı öldürülen anne de cinayete kurban gitti, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Alınan bilgiye takriben, Adana'nın Kozan ilçesinde geçen yıl Mayıs ayında 100 metre arayla pompalı tüfekle vurularak öldürülmüş halde bulunan Tuğçe Duman (27) ile dayısının birlikte yaşadığı Melek Elşemo'nun (24) ceza şüphelisi Furkan A. (22) ve Murat A. olaydan daha sonra gözaltına alınıp tutuklandı.

Tuğçe Duman'ın annesi Hatice Barış (45), ağabeyinin dini nikahlı eşi Melek Elşemo ile kızını, Tuğçe'nin sevgilisi F.A.'nın öldürdüğünü ileri sürmüştü.

2 kadının ceza davası devam ederken Hatice Barış'ta bugün cinayete kurban gitti. Adana'nın Kozan ilçesinde ikamet eden Hatice Uzlaşma, 3 gün önce bahçe işleri için Saimbeyli ilçesine yan Çeralan Mahallesindeki eski kocasının evine geldi. Hatice Uzlaştırma, bahçe işleriyle ilgilenirken yanında eski kayınbabası Mustafa K. (76) geldi. İddiaya kadar, arasında meydana çıkan ağız dalaşı sonrası Mustafa K, eski gelini Hatice

Barışma'ı ruhsatsız av tüfeği ile gerisinde tek el ateş ederek boynundan vurdu. Uzlaşma olay uygun hayatını kaybetti. Hatice Barışma'ın cansız bedeni otopsi için Saimbeyli Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Olaydan sonra evine giden Mustafa K. jandarma kadar gözaltına alındı.

Beril Solmuşgül

Kızı öldürülen anne de cinayete kurban gitti, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kızı öldürülen anne de cinayete kurban gitti haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum