Kısır gecesinde damat ve sağdıçlar gece boyu sopa yedi

Erzurum'un Oltu ilçesinde damat, sağdıç ve arkadaşlarının "bekarlığa veda partisi" olarak düzenlediği kurak gecede oynanan oyunlar kahkahalara boğuldu. Gece arkadaşları tarafından dövülen damat ve sağdıç, misafirlerin tüm isteklerine cevap vermek zorundadır.

Kısır gecesinde damat ve sağdıçlar gece boyu sopa yedi
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 10:37
Kısır gecesinde damat ve sağdıçlar gece boyu sopa yedi, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Erzurum'un Oltu ilçesinde damat, sağdıç ve arkadaşlarının "bekarlığa veda partisi" olarak düzenlediği kurak gecede oynanan oyunlar kahkahalara boğuldu. Gece arkadaşları tarafından dövülen damat ve sağdıç, konukların tüm isteklerine cevap vermelidir.
Düğünden bir gün önce Muhammet Mücahit Demir'in ev sahipliğinde düzenlenen bekarlığa veda partisinde damat, sağdıç ve arkadaşları, performans sergiledikleri Ring, Balkabağı, Ateş ve Tavuk barında kemer ve sopa yediler. Maçlarda hata yapanları acımasız kemerlerle vurdular.
Sağdıç Tolgahan Varol, “Arkadaşımızın bu mutlu gününde beraberiz. Herkesin ayağına sağlık. Kardeşlerimiz güzel maçlar çıkardı, umarım herkesi memnun etmişizdir, hepinize teşekkür ederim."
Damat M. Mücahit Demir, “Bu gece kısır gecemizi gerçekleştirdik, büyüklerimiz ve dostlarımız bize biraz eziyet ettiler ama geleneklerimizde bu var.
Kısır gece halaylarla sona erdi.

Detaylı bir şekilde, Kısır gecesinde damat ve sağdıçlar gece boyu sopa yedi başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum