Kırklareli'de dronla tespit edilen adreslere jandarmadan şok operasyon

Kırklareli'de dronla tespit edilen adreslere jandarmadan şok operasyon, Gündem Haberleri.

Kırklareli'de dronla tespit edilen adreslere jandarmadan şok operasyon
Editör: 15Haber
22 Haziran 2022 - 12:35
Kırklareli'de dronla tespit edilen adreslere jandarmadan şok operasyon, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Kırklareli İl Jandarma Komutanlığı KOM Şube Müdürlüğü unsurlarınca uyuşturucuyla mücadele faaliyetleri çerçevesinde iki öbür operasyon düzenlendi. Dron desteğiyle gerçekleştirilen operasyonlarda, Lüleburgaz ilçesi Ertuğrul köyünde T.U. (28) isimli şahsa ait etrafı brandayla çevrilmiş arazide tespit edilen 113 kök kenevir ele geçirildi.

Jandarmanın merkez ilçe Üsküp beldesinde düzenlediği operasyonda ise H.B. (48) isimli şahsa ait evin bahçe ve balkonunda 48 kök kenevir ile 1 kilo 100 gram kubar esrar ele geçirildi. H.B.'nin kenevirleri yetiştirdikten sonradan evin özel bir bölmesinde kurutmaya bıraktığı saptandı.

Gözaltına alınan 2 kişi hakkında adli işlemler sürüyor.

Halil Dağ - Hüseyin Çanlı

Kırklareli'de dronla tespit edilen adreslere jandarmadan şok operasyon, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kırklareli'de dronla tespit edilen adreslere jandarmadan şok operasyon haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum