Kirasını arttıran ev sahibine sinirlenip, satırla apartmanda dehşet yaşattı

Kirasını arttıran ev sahibine sinirlenip, satırla apartmanda dehşet yaşattı, Serik'te konut sahibinin kiraya zam yapmasına kızan kiracı cinnet getirdi.

Kirasını arttıran ev sahibine sinirlenip, satırla apartmanda dehşet yaşattı
Editör: 15Haber
11 Ocak 2022 - 16:03
Kirasını arttıran ev sahibine sinirlenip, satırla apartmanda dehşet yaşattı,

Serik'te konut sahibinin kiraya zam yapmasına kızan kiracı cinnet getirdi. Durum dün akşam saatlerinde Serik'in Akçaalan Mahallesi'nde yaşandı. Efkan E. isimli vatandaş, yurt haricen yaşamış ev sahibi ile telefonda kira artışı yüzünden tartışma yaşadı. Bunun üzerine sinirlenen kiracı Efkan E., sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayında eline aldığı satırla, önce kendi oturduğu dairenin duvarlarına sonradan da apartmanda bulunan asansörün kapısı ve camları ile pencere camlarına, güvenlik kameralarına hasar verdi. Yaptığı canlı yayında bağırarak apartman sakinlerine nefret edilen şey dolu anlar yaşatan Efkan E. için ihbar üzerine durum yerine polisler geldi. Polis ekipleri, Efkan E.'yi gözaltına aldı. Karakola götürülen gencin ifadesi alındıktan sonradan savcılığa sevk edildi. Öfkeli kiracı için apartman sahibi ve sakinlerinin davacı oldukları öğrenildi.

Mehmet Demirci

Kirasını arttıran ev sahibine sinirlenip, satırla apartmanda dehşet yaşattı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum