Kiracısına kurşun yağdırdı

Kiracısına kurşun yağdırdı, Gündem Haberleri.

Kiracısına kurşun yağdırdı
Editör: 15Haber
22 Haziran 2022 - 19:32
Kiracısına kurşun yağdırdı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Olay, saat 08.30 sıralarında Üsküdar Balıkçılar Çarşısı ’nda meydana geldi. İddiaya göre, bir zamanlar kiracısı olduğu dükkanın sahibi Cengiz Y. ile geçtiğimiz aylarda ağız dalaşı yaşamış Doğan T. bir grup arkadaşıyla restoran önüne geldi.

Dükkan sahibi Cengiz Y. ile karşılaşan eski kiracı Doğan T. tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesiyle iki taraf aralarında silahlı çatışma çıktı.

HAYATINI KAYBETTİ

Kurşunların hedefi olan kiracı Doğan T. kanlar içerisinde yere yığıldı. Olayı görebilen vatandaşlar durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Adrese gelen polis ekipleri konuya ilişkin çalışma başlatırken sağlık ekipleriyse kurşunların hedefi olan Doğan T. ’yi hastaneye kaldırdı. Şahsın yapılan bütün müdahalelere rağmen hayatını kaybettiği öğrenildi.

öte yandan eski kiracısını öldüren Cengiz Y. durum uygun gözaltına alındı. Çıkan çatışma güvenlik kamerasına yansıdı. İHA

Kiracısına kurşun yağdırdı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kiracısına kurşun yağdırdı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum