Kimisi vurdu, kimisi 'Çocuğa vurulur mu ' diyerek tepki gösterdi

Kimisi vurdu, kimisi ‘Çocuğa vurulur mu ’ diyerek tepki gösterdi, Seyhan ilçesine alt Reşatbey Mahallesi Turhan Cemal Beriker Bulvarı üzerindeki bir marketin çalışanı, 1 paket mendil çalıp kaçan çocuğu emniyet kamerasından fark edip arkasından koştu.

Kimisi vurdu, kimisi 'Çocuğa vurulur mu ' diyerek tepki gösterdi
Editör: 15Haber
10 Ocak 2022 - 10:04
Kimisi vurdu, kimisi ‘Çocuğa vurulur mu ’ diyerek tepki gösterdi,

Seyhan ilçesine alt Reşatbey Mahallesi Turhan Cemal Beriker Bulvarı üzerindeki bir marketin çalışanı, 1 paket mendil çalıp kaçan çocuğu emniyet kamerasından fark edip arkasından koştu. Adalet Caddesi üzerinde bir vatandaşlarla birlikte çocuğu yakalayan çalışan, polise haber verdi.

Bu sırada bir takım vatandaşlar çocuğa hırsızlık yaptığı iddiasıyla tepki gösterip şiddet uyguladı. Tekrar Tekrar kaçma girişiminde yer alan çocuk market çalışanları kadar yakaladı ve polisi beklemeye başladı. Market çalışanları, çocuğun bugüne dek çoğu şey çaldığını öne sürdü.

Bazı vatandaşlar da çocuğu kurtarmak için yoğun çaba sarf etti. Bir vatandaşın çocuğa vurduğunu gören kadın, ‘Bir tane peçete çaldı diye çocuğa vurulur mu? Niçin o kadar vuruyorsunuz ’ diyerek bağırırken öteki vatandaşlar ise çocuğun hırsız olduğunu söyleyerek kadınla sözlü tartışmaya girdi.

Durum yerine gelen polis ekipleri çocuğu gözaltına aldı. Çocuğun çoğu suç kaydı olduğu öğrenildi. (İHA)

Kimisi vurdu, kimisi ‘Çocuğa vurulur mu ’ diyerek tepki gösterdi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum