Kilis alt yapısına 25 milyon Euro hibe desteği

Kilis Belediye Başkanı Servet Ramazan, Türkiye'de Avrupa Birliği'nden (FRIT II) sığınmacılara yönelik mali yardım programı kapsamında kentin yenilenmesi için 25 milyon avroluk yardım alındığını duyurdu. kanalizasyon ve içme suyu.

Kilis alt yapısına 25 milyon Euro hibe desteği
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 11:01
Kilis alt yapısına 25 milyon Euro hibe desteği, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Kilis Belediye Başkanı Servet Ramazan, Türkiye'de Avrupa Birliği'nden (FRIT II) sığınmacılara yönelik mali yardım programı kapsamında kentin yenilenmesi için 25 milyon avroluk yardım alındığını duyurdu. kanalizasyon ve içme suyu.
Başkan Ramazan, Kilis'te altyapının yenilenmesi, yeni yapılan alanlara kanalizasyon ve içme suyu yapılması için Avrupa Birliği'nden destek aldıklarını belirterek, “Avrupa Birliği Türkiye'deki Mülteciler için Mali Yardım Programı (FRIT II) hibesi ile , 25 milyon Kilis'te Euro desteğiyle yapılacak kanalizasyon ve içme suyu şebekesinin yapımına ilişkin ihale dokümanlarındaki son düzenlemelere ilişkin Ankara İlbank merkezinde yapılan toplantıya belediye olarak katıldık. Çok kısa bir süre içerisinde bu muazzam desteği Kilis'imize getirmiş olacağız. Ülkemize ve insanımıza hayırlı olsun” dedi.
Kilis alt yapısına 25 milyon Euro hibe desteği

Detaylı bir şekilde, Kilis alt yapısına 25 milyon Euro hibe desteği başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum