Kılıçdaroğlu: Ya Bay Kemal iktidara gelirse...

Kılıçdaroğlu: Ya Bay Kemal iktidara gelirse..., Gündem Haberleri.

Kılıçdaroğlu: Ya Bay Kemal iktidara gelirse...
Editör: 15Haber
23 Haziran 2022 - 22:02
Kılıçdaroğlu: Ya Bay Kemal iktidara gelirse..., Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Okumuş ’da Toplu Açılış Töreninde konuştu. Maksat alınmasına karşın açıklamalarda yer alan Kılıçdaroğlu, şunları söyledi;

“BAY KEMAL SENİ EMEKLİ EDECEK”

“Ne halt ettiklerini de biliyorum. O nedenle bütün hedefleri Kılıçdaroğlu ve Bay Kemal. Göreceksin Bay Kemal sana neler yapacak, göreceksin. Bay Kemal seni nasıl emekli edecek göreceksin. Türkiye ’ye nasıl şeref kazandırılırmış, onu göreceksin. Alın terinin değerini, Bay Kemal nasıl veriyor onu göreceksin. İstanbul Sözleşmesi ’ni birincil bir hafta içinde nasıl yürürlüğe koyuyor Bay Kemal, onu göreceksin.”

image small

“YA BAY KEMAL İKTİDARA GELİRSE…”

Konuşmasının devamında Kılıçdaroğlu, “Koca koca havalimanları yapıyorlar, kaça yapıldığını kimse bilmiyor. Hastaneler yapıyorlar, kaça yapıldığını kimse bilmiyor. Bu kardeşiniz Bay Kemal, beşli çeteden de hesap soracak. Hiç endişe etmeyin. Onlar da geceleri uyumuyorlar, ya Bay Kemal iktidara gelirse… Bay Kemal iktidara gelirse çiftçinin, işçinin, emeklinin, memurunun, sanayicinin, herkesin hakkını, hukukunu savunacak. Böyle bilsinler” ifadelerini kullandı.

image small

“AĞIRBAŞLI OLA Kİ BÜTÜN YÜKÜ BENİM SIRTIMA YIKMAYIN”

Aydınlılara seslenen Kılıçdaroğlu, “Hepiniz tatildesiniz ama unutmayın bu kardeşiniz çalışıyor. Çalışacağız. Sakın ola ki tüm yükü benim sırtıma yıkmayın. Beraber, birlikte, karşılıklı çaba edeceğiz. Türkiye, hepimizin Türkiye ’si. 85 milyonu kucaklayacağız. Hiç kimseyi ötekileştirmeden. İnancı, kimliği, yaşam tarzı ne olursa olsun herkesi kucaklayarak yolumuza devam edeceğiz. Bize bahşedilen bir hedef var; modern uygarlığı yetişmek ve onu aşmak… Bunu yapacağız” dedi.

image small

“DİZ ÇÖKECEKSEM HALKIMIN ÖNÜNDE DİZ ÇÖKERİM”

Kılıçdaroğlu, “Beraber, birlikte düzelteceğiz. Yargıda sorunlarımız var, biliyorum. Yargıda hangi kararların kimlerin talimatıyla alındığını da gayet iyi biliyorum. Lakin onlar da beni biliyorlar. Asla hiç kimsenin önünde hele hele yukarıdan kibirle bakıp, hiç kimsenin önünde diz depresyon gibi bir adetim, geleneğim asla ve asla yoktur. Sadece diz çökeceksem halkımın önünde diz çökerim. Irk, bu ülkenin halkı, diz çökülmesi gereken, dillenmesi gereken bir halktır. Bağımsızlığını büyük ölçüde yitirmiş yargıyı egemen kılacağız” diye kaydetti.

Kılıçdaroğlu: Ya Bay Kemal iktidara gelirse..., başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kılıçdaroğlu: Ya Bay Kemal iktidara gelirse... haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum