evde masajmasaj istanbul

Kılıçdaroğlu 'nu mektupla tehdit eden Çakıcı 'ya 20 ay hapis cezası, Gündem Haberleri

Kılıçdaroğlu, Kasım 2020 ’deki bir konuşmasında yargıdaki reform tartışmalarına değinerek hükümete, “Mafya liderlerini, uyuşturucu kaçakçıları özgürlük bırakıp düşünce suçlularını hapsetmekten vazgeçecek misin” diye sormuştu. Çakıcı da benzer gün, Twitter.

Kılıçdaroğlu 'nu mektupla tehdit eden Çakıcı 'ya 20 ay hapis cezası, Gündem Haberleri
Editör: 15Haber
11 Ekim 2021 - 17:17 - Güncelleme: 11 Ekim 2021 - 17:23

Kılıçdaroğlu, Kasım 2020 ’deki bir konuşmasında yargıdaki reform tartışmalarına değinerek hükümete, “Mafya liderlerini, uyuşturucu kaçakçıları özgürlük bırakıp düşünce suçlularını hapsetmekten vazgeçecek misin” diye sormuştu.

Çakıcı da benzer gün, Twitter hesabından yayınladığı mektupta, CHP liderine “Vatan hainleri ile Bahçeli ’yi bir kefeye koyarsan hayatının hatasını yaparsın”, “Zeki ol” gibi tehdit ve hakaret içeren ifadeler kullanmıştı.Kılıçdaroğlu, kabahat duyurusunda bulunmuş, Çakıcı hakkında şubat ayında iddianame düzenlenmişti. Ankara Asliye Cinayet Mahkemesi ’ne gönderilen iddianamede, Çakıcı ‘ulus görevlisine karşı görevinden dolayı alenen hakaret ’ ve ‘tehdit ’le suçlanmıştı. Kılıçdaroğlu ’nu mektupla tehdit eden Çakıcı ’ya 20 ay hapis cezası, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum