Kılıçdaroğlu'ndan çiftçilere: Siz üreteceksiniz biz de destekleyeceğiz

Kılıçdaroğlu'ndan çiftçilere: Siz üreteceksiniz biz de destekleyeceğiz, Gündem Haberleri.

Kılıçdaroğlu'ndan çiftçilere: Siz üreteceksiniz biz de destekleyeceğiz
Editör: 15Haber
14 Mayıs 2022 - 23:46
Kılıçdaroğlu'ndan çiftçilere: Siz üreteceksiniz biz de destekleyeceğiz, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü ’nü sosyal ağ paylaşımıyla kutladı.

Kılıçdaroğlu paylaşımında, “Ülkemiz, mevcut iktidar boyunca ne eyvah ama her alanda olduğu gibi tarımda da an be an çöküşe sürüklenmiş, kendi kendine yeten bir tarım ülkesiyken karnını doyurmak için ithalat yapan bir ülke konumuma getirilmiştir… Kıymetli çiftlik sahibi kardeşlerim, hiç merak etmeyin. Bizim iktidarımızda; mazot, gübre, tarım ilacı ve sulandırma elektriğini düşünmeyeceksiniz. Siz üreteceksiniz biz de destekleyeceğiz. Çiftçimiz rahat bir nefes alacak. 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü kutlu olsun!” ifadelerine yer verdi.

AKŞENER DE KUTLADI

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener de 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü ’nü kutlamış, “Kıymetli çiftlik sahibi kardeşlerim; Değerinizi, derdinizi ve çabanızı bilmeyen bu düzeni birlikte değiştireceğiz. Atatürk Orman Çiftliği Tarım Bilimleri Akademisi ’yle, tekrar, kendi kendine yetebilen bir Türkiye ’de; Dünya Çiftçiler Günü ’nü de coşkuyla kutlayacağız. İnanın, az kaldı!” mesajı vermişti.

Kılıçdaroğlu'ndan çiftçilere: Siz üreteceksiniz biz de destekleyeceğiz, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum