Kılıçdaroğlu: Her akaryakıt istasyonu bir vergi dairesi

Kılıçdaroğlu: Her akaryakıt istasyonu bir vergi dairesi, Gündem Haberleri.

Kılıçdaroğlu: Her akaryakıt istasyonu bir vergi dairesi
Editör: 15Haber
23 Haziran 2022 - 12:10
Kılıçdaroğlu: Her akaryakıt istasyonu bir vergi dairesi, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Açlık Çerçioğlu ve parti yöneticileri ile birlikte sabah saat 09.00 ’da Mimar Sinan Mahallesi ’ndeki şoförlere ait Son Durak Tesisleri ’nde yolcu ve yük taşıyıcısı esnafla kahvaltıda bir araya geldi.

Açık Fikirli Şoförler Odası Başkanı Semih Özmeriç, Aydınlatılmış Şehiriçi Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Okan Yalçın ve şoförler kadar karşılanan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, mazot zammından en çok etkilenen şoförlerin sorunlarının bir lahza önce çözülmesi gerektiğini söyledi.

Taşıma sektöründe yaşanan sorunların yalnızca Aydınlatılmış ’ın yok, Türkiye ’nin sorunu olduğunu bildiren Kılıçdaroğlu, “Her akaryakıt istasyonu bir ödenti dairesidir” dedi ve yakacak fiyatlarının fiyatı yüksek olduğunu açıklama etti.

şu anda bedava taşınan 65 yaş üstü taşımada da sürücü esnafın hakkının verilmesi gerektiğini bildiren Kılıçdaroğlu, şunları söyledi:

– 65 yaş üstü vatandaşlarımızı ücretsiz taşımak hoş. Oysa gelip bu işi şoförün üzerine yüklersen, zaten girdilerin altında ezilen şoför nefes alamaz. Verilenler yetmiyor. İyi bir avukat tutarsanız bu davaların hepsini kazanırsınız. Ücretsiz taşıyacaksanız hepsini tahsis etmek zorundasınız.

– Bu işin yükü, yüzde 80 şoförlerin üzerinde yüzde 20 ’si ise devlette. Bir hafta kontak kapatırsanız ülke açlıktan ölür. Idareli hareketliliğin kalbi sizin işinizde. Gücünüzün haberdar olun. İşin özü büyük sıkıntılar var biliyoruz azıcık daha sabredin sandıkta her şeyi halledeceğiz. Çoluk çocuğunuzun hakkı memleketin huzuru için sandığa gidin, oyunuzu kullanın.

Kılıçdaroğlu: Her akaryakıt istasyonu bir vergi dairesi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kılıçdaroğlu: Her akaryakıt istasyonu bir vergi dairesi haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum