Kılıçdaroğlu, gıda sektörünün paydaşlarıyla görüşecek: Kara kışı konuşacağız

Kılıçdaroğlu, gıda sektörünün paydaşlarıyla görüşecek: Kara kışı konuşacağız, Yiyecek fiyatlarına peş peşe zam gelmesinin peşinde Chp lideri Kemal Kılıçdaroğlu, yiyecek sektörü paydaşlarıyla görüşeceğini duyurdu.Konuyla ilgili sosyal ağ hesabından paylaşımlar y.

Kılıçdaroğlu, gıda sektörünün paydaşlarıyla görüşecek: Kara kışı konuşacağız
Editör: 15Haber
19 Kasım 2021 - 22:08
Kılıçdaroğlu, gıda sektörünün paydaşlarıyla görüşecek: Kara kışı konuşacağız,

Yiyecek fiyatlarına peş peşe zam gelmesinin peşinde Chp lideri Kemal Kılıçdaroğlu, yiyecek sektörü paydaşlarıyla görüşeceğini duyurdu.

Konuyla ilgili sosyal ağ hesabından paylaşımlar yapan Kılıçdaroğlu, "Halkımızı kaderine terk etmiş bir Saray İktidarı var. Astronomik gıda fiyatları bir yana, öyle fazla üründe kota uygulanmaya başlandı; tatmin edici yiyecek değil. Yiyecek sektörü paydaşlarını davet ettim, yarın kara kışı konuşacağız, birlikte ne yapabileceğimize bakacağız. Halkımız müsterih olsun. Gecenin en karanlık anı, şafağa en yakın andır. Yalnız değilsiniz!" ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu, gıda sektörünün paydaşlarıyla görüşecek: Kara kışı konuşacağız

2022 minimum aidat teklifi: 5200 TL

DİSK'in "2022 yılında en az ücretin asgari net 5.200 ? olmalıdır." önerisine katılıyor musunuz? #AsgariÜcret #disk

— Haberler () November 19, 2021

Haberler.com - Ekonomi Haberleri

Kılıçdaroğlu, gıda sektörünün paydaşlarıyla görüşecek: Kara kışı konuşacağız, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum