Kılıçdaroğlu: AKP milletvekillerinin dünyadan haberi yok haberi

Kılıçdaroğlu: AKP milletvekillerinin dünyadan haberi yok, Gündem Haberleri.

Kılıçdaroğlu: AKP milletvekillerinin dünyadan haberi yok haberi
Editör: 15Haber
28 Ocak 2022 - 22:28
Kılıçdaroğlu: AKP milletvekillerinin dünyadan haberi yok, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

CHP lideri Kılıçdaroğlu, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yayınladığı videoda “Tek bir imzayla, 6 milyar lira çeteye peşkeş çekildi” demişti.

Belgelerle ilgili detayları da anlatan Kılıçdaroğlu ’na dün katıldığı televizyon programında yanıt veren Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, böyle bir belgenin olmadığın söylemişti.

Bugünse Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, avukatı aracılığıyla CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında sosyal medyadaki paylaşımı nedeniyle ‘Cumhurbaşkanı ’na hakaret ’ iddiasıyla kabahat duyurusunda bulundu ve 250 bin TL ’lik manevi tazminat davası açtı.

“AK PARTİLİ VEKİLLERİN DÜNYADAN HABERİ YOK”

CHP lideri Kılıçdaroğlu, Millet TV ’de katıldığı belgelerle ilgili yeni bir açıklamada bulundu. Kılıçdaroğlu, “Erdoğan ’ın imzası bulunan belgeyle ilgili 3 grup başkanvekillerimiz önümüzdeki hafta basın toplantısı yapacaklar. Bu belgeler Meclis Genel Kurulu ’nda da indirilecek çünkü AK Parti milletvekillerinin de bunu bilme hakkı var. Onların dünyadan haberi değil” dedi.

Kılıçdaroğlu: AKP milletvekillerinin dünyadan haberi yok, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum