Kibariye 'nin 'kuaför krizi ' büyüdü: 'Şikayetçi olacağım'

Kibariye ’nin ‘kuaför krizi ’ büyüdü: 'Şikayetçi olacağım', Geçtiğimiz ay Kadıköy'de bir kuaföre gitgide artarak kaynak saç yaptıran Artist Kibariye'nin hizmet bedeli olan 4 bin 200 lirayı ödemediği iddiaları sonrası işletme sahibi duruma tepki göstererek ücretin ödenm.

Kibariye 'nin 'kuaför krizi ' büyüdü: 'Şikayetçi olacağım'
Editör: 15Haber
22 Kasım 2021 - 10:51
Kibariye ’nin ‘kuaför krizi ’ büyüdü: 'Şikayetçi olacağım',

Geçtiğimiz ay Kadıköy'de bir kuaföre gitgide artarak kaynak saç yaptıran Artist Kibariye'nin hizmet bedeli olan 4 bin 200 lirayı ödemediği iddiaları sonrası işletme sahibi duruma tepki göstererek ücretin ödenmesini talep etmişti.

Sahne aldığı konserde konuşan Ressam Kibariye ise, “45 senedir sesimle bir yerlere geldim, insanları dolandırarak yok. Kul hakkına girmedim. Yapmadığım bir şeyi bana kimse yaptı diyemez. Çoluğum çocuğum var benim. Herkes haddini bilecek. Haddini bilmeyene de haddini bildiririm” diyerek iddiaları reddetti.

Artist Kibariye'nin açıklamaları sonrası kuaför salonu işletmecisi ise ödeme yapılmadığını yineleyerek konuyu mahkemeye taşıyacağını belirtti.

“Ödeme yaptıysa dekontunu göstersin”

Konuya ilişkin konuşan kuaför dükkanı sahibi Kemal Kıran, "Kibariye Hanım aylar sonra bir yorumlama yapıyor. Bize ödeme yaptığını söylüyor. Madem besbelli bir ödeme var, dekontunu göstersin. Bizim kendisinin sanatına karşısında bir saygımız var ama bize tehditkar bir şekilde ‘Hadlerini bildiririm' tarzında kelimeler kullanıyor. Bizim paramızı versin. Biz zaten haddimizi biliriz. Biz konuyla ilgili kendisinden şikayetçi olacağız. Bizi keza tehdit ediyor hem de paramızı ödemiyor. Kibariye Bayan'ın eşi ve medya danışmanı zaten ödeme yapmadıklarını kabul ediyor” diye konuştu.

Abdul Samet Kaya - Halit Arslan
 

Kibariye ’nin ‘kuaför krizi ’ büyüdü: 'Şikayetçi olacağım', başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum