Kesilen ağacın altında kalan eski muhtar hayatını kaybetti

Kesilen ağacın altında kalan eski muhtar hayatını kaybetti, Gündem Haberleri.

Kesilen ağacın altında kalan eski muhtar hayatını kaybetti
Editör: 15Haber
23 Haziran 2022 - 16:00
Kesilen ağacın altında kalan eski muhtar hayatını kaybetti, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Edinilen bilgiye göre, damadı Ahmet A. ile birlikte Akçaalan mevkiindeki orman kesim sahasında işçi olarak çalışan Tilkiler Mahallesi'nin eski muhtarı Ali Oğuz (69), damadının ağaç motoru ile kestiği ağacın altında kaldı. Durum yerine gelen 112 Acele Sağlık ekibi, ağacın aşağıda kalan Oğuz'un yaşamını yitirdiğini belirledi.

Geçen dönem Tilkiler Semt Muhtarlığı görevinde yer alan Ali Oğuz'un cenazesi, Manavgat İlçe Jandarma Komutanlığı Durum Yeri İnceleme ve Sarılar Jandarma Karakolu ekiplerinin yaptığı incelemelerin arkasından Manavgat Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Cumhuriyet savcısı ve adli tabibin yaptığı tahlil sonrası Oğuz'un cenazesi Antalya Adli Tıp Kurumuna gönderildi.
Ahmet A.'nın ise cumhuriyet savcısının talimatı doğrultusunda jandarma kadar gözaltına alındığı bildirildi.

Arif Kaplan
 

Kesilen ağacın altında kalan eski muhtar hayatını kaybetti, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kesilen ağacın altında kalan eski muhtar hayatını kaybetti haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum