evde masajmasaj istanbul

Kentin ünlü güzellik merkezi önünde ortakların tekme tokat kavgası

Kentin ünlü güzellik merkezi önünde ortakların tekme tokat kavgası, Kocaeli'nin bilinen kuaförlerinden Halil Yılmazkart, yaklaşık 1 yıl önce dükkanlarını satarak, Murat Çerkes ile birlikte kuaför ve alımlılık merkezi açtı.

Kentin ünlü güzellik merkezi önünde ortakların tekme tokat kavgası
Editör: 15Haber
13 Ekim 2021 - 14:49
Kentin ünlü güzellik merkezi önünde ortakların tekme tokat kavgası,

Kocaeli'nin bilinen kuaförlerinden Halil Yılmazkart, yaklaşık 1 yıl önce dükkanlarını satarak, Murat Çerkes ile birlikte kuaför ve alımlılık merkezi açtı. Bir vakit çalışmalarını sürdüren ikili, sonra anlaşmazlık yaşadı. Takriben 3 hafta önce meslek yerine gelen Yılmazkart, tabelada yazan "Halil Yılmazkart" isminin kapatıldığını fark etti. İsminin tabeladan silindiğini görür görmez neye uğradığını hayran eden Yılmazkart, sebebinin öğrenmek için içeri girdi. Yılmazkart ve babası İsmet Yılmazkart, iddiaya göre merkezin ortağı Murat Çerkes ve çalışan 10 kişi tarafından darp edildi.

Elindeki evraklarla birlikte polis merkezine giden Yılmaz, ortağından ve olaya karışanlardan davacı oldu. 3 haftadır iş yerine giremeyen, çalışamayan Yılmazkart, Murat Çerkes hakkında bazı iddialarda bulundu.

"Şok oldum"

Güzellik merkezi ve kuaför olarak işletilen plazanın, şahsına ait olduğunu söyleyen Yılmazkart, "Hiçbir şekilde diğer bir kişinin evraklarının geçerlilik kapsamında değildir. Bunu istediğiniz kurumlardan kadar onaylatıp, araştırabilirsiniz. Olay günü her sabah olduğu gibi ailemle birlikte meslek yerime gelmiştim. Sabah saat 09.30 sıralarıydı. Salonuma girmeden önce tabelanın üzerindeki ismimin siyah film ile kapatıldığını gördüm. Bunun vermiş olduğu şok ile içeri girdiğimde, içerideki 10 birey göre gasp ve darp edildim. Babam ve ben birlikte darp edildik, keza de merkezimizin önünde. Şuanda hala içeride sahtekarlık dönüyor. Arkamda görmüş olduğunuz binada evrakta sahtecilik yapıldı" dedi.

Merkezde kendisinin işe aldığı hiçbir personelin çalışmadığını vurgulayan Yılmazkart, "Benim 50'ye yakın personelim vardı, şuanda hiçbiri değil" dedi.

Kavga hatıra kamerada

Ortakların tekme tokat kavgası ise kameralara an be lahza yansıdı. Görüntülerde grubun, bir birlerine yumruklarla saldırdığı görülüyor. Kavgaya şahit olanlar bir taraftan ayırmaya çalışırken, öteki tarafta çığlık sesleri duyuluyor. İş yerindeki gerginlik sürerken, polis ekipleri ikinci bir kavganın yaşanmaması için nöbet tutuyor.

Kâinat Atik - Mehmet Ekrem Ceylan
 

Kentin ünlü güzellik merkezi önünde ortakların tekme tokat kavgası, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum